Yüksek Kalitede Albüm İndirmek

nikserebus

Yeni Ucube
8 Haz 2018
231
168
0
41
Arkadaşlar burada çoğu istenen albümler bulunuyor. Sanırım iTunes ve Spotify gibi platformlardan indiriyorsunuz. Biriniz bu yüksek kalitede indirmeyi anlatabilir mi? Herkesin çok işine yarar (flac, m4a, 320kpbs mp3 gibi). Şimdiden teşekkürler...

ET TA MERE

Comunistanbul
Asimile
13 Haz 2018
115
15
0
26
Harikalar diyarı
www.benavsilent.hol.es
Cvp: Yüksek Kalitede Albüm İndirmek

bildiğim kadarıyla gerçek kaliteli mp3 m3a gibi müzikleri itunes amazon gibi yerlerden parayla satın alıp torrent veya normal yerlerde paylaşıma açıyorlar. mesela yabancı müziklerin orijinal parçalarını veya albümlerini ben torrent sitelerinden bulurum. türklerin müzikleri de bulması zor.

Sehzade Otto

Yeni Ucube
Asimile
9 Haz 2018
131
24
0
21

Bazı yerlerde format o istediğin düzeyde oluyor sözde yani sadece ama ham maddesini bulmak zor pek kolay bir iş değil ama spotify yada deezer üzerinden 320 kbps olarak çekebilirsin.

nikserebus

Yeni Ucube
8 Haz 2018
231
168
0
41

Sehzade Otto' Alıntı:
Bazı yerlerde format o istediğin düzeyde oluyor sözde yani sadece ama ham maddesini bulmak zor pek kolay bir iş değil ama spotify yada deezer üzerinden 320 kbps olarak çekebilirsin.
tamam ama nasıl? yolu nedir?

Nameless

Admin
Yönetici
Admin
7 Haz 2018
528
884
0
ucubeler.net

nikserebus' Alıntı:
Sehzade Otto' Alıntı:
Dostum, araştırma ile oluyor çoğu şey. İngilizce Türkçe dilde falan bolca araştır. Ama yine de bahsedeyim.
İndirme yolu olarak Python kodları falan kullanılıyor. Onun dışında program varsa tam bilmiyorum. 
Onun da dışında 'sound recorder' diye falan bi arat. Anahtar kelimeler ile google'da istemediğin kadar şey bulursun. Al bi de Recorder ismi vereyim : Apowersoft

nikserebus

Yeni Ucube
8 Haz 2018
231
168
0
41

Nameless' Alıntı:
nikserebus' Alıntı:
Dostum, araştırma ile oluyor çoğu şey. İngilizce Türkçe dilde falan bolca araştır. Ama yine de bahsedeyim.
İndirme yolu olarak Python kodları falan kullanılıyor. Onun dışında program varsa tam bilmiyorum. 
Onun da dışında 'sound recorder' diye falan bi arat. Anahtar kelimeler ile google'da istemediğin kadar şey bulursun. Al bi de Recorder ismi vereyim : Apowersoft
teşekkürler

nikserebus

Yeni Ucube
8 Haz 2018
231
168
0
41

Nameless' Alıntı:
nikserebus' Alıntı:
aslında şöyle açıkça bi anlatım olsa çok harika olacak. hem python kullanmayı bilmiyorum hem de müzik indirmeyle alakalı bir konu bulamadım. bir kılavuz yok mudur kolayından

Sehzade Otto

Yeni Ucube
Asimile
9 Haz 2018
131
24
0
21

nikserebus' Alıntı:
Sehzade Otto' Alıntı:
Deezer için en kolay program deezerloader. Bu program sayesinde 320 kbps olarak çekersin. Sorun olmaz.

black tiger

Yeni Ucube
17 Haz 2018
55
31
0

https://zvuk.top

Bu sitede 320 kbps olarak bulabilirsin,zaten boyutlarından anlaşılır ama yine de orijinal olup olmadığını bilen arkadaşlar daha iyi anlayabilir,site Rusça olduğu için Türkçe'ye çevirmen gerekebilir.

Yasal Uyarı

• 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nin 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz, yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ucubeler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, ''İletişim'' linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek şikayetler hakkında gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahibi şahıslara bilgi verilecektir.

Hızlı Navigasyon

Kullanıcı Menüsü