İSTEK Yeni Xenfore Hk.

ET TA MERE

Comunistanbul
Asimile
13 Haz 2018
125
19
0
Awards
0
27
Harikalar diyarı
www.benavsilent.hol.es
1. Şimdi konu açmak isterken "Forum Thread"ın konu aç anlamına geldiğini anladım. Sitenin genel yapısı haala ingilizce. Kasten bu şekilde devam edebilir. hiç yoktan iki kelime ingilizce öğreniriz forum sayesinde, ya da acilen Türkçeleştirilmesi gerekir.
Edit: pardon altta dil seçiminden türkçeleştirebilirsiniz :I

2. Xenfore mybb'den çok daha hızlı ve stabil çalışıyor.

3. Yazılarda kaymalar var.

4. Aldığımız rep puanları çöp olup gitti. 70 küsür repim vardı. Bunların beğenilere aktarılması çok iyi olur diye düşünüyorum. Hatta düşünmüyorum, olması gereken bu. Buna göre rütbe var mı yok mu öğrenelim.

5. Puanım 6 imiş. Puan neye göre veriliyor, puanın açıklaması yapılırsa güzel olur.

6. Forum anasayfasındaki trend 10'lardaki konuları en son kimin yorum yaptığı görünüyor ama konuyu açan kişi görünmüyor.

Gördüğüm genel hatalar bunlardı. Bunun dışında iyi taraflarını yazmakla yazıyı uzatmak istemiyorum. Bu şekilde çok daha güzel olmuş. Hayırlı olsun tekrardan.

• Beğen
Tepkiler: Venia ve #Nasos

#Nasos

sudo rm -rf /*
Yönetici
Co-Admin
6 Haz 2018
214
1,249
106
Awards
0
19
İstanbul
Geri dönüşün için teşekkürler. Tek tek cevaplayayım.
1. Siteye Türkçe dili eklendi fakat varsayılan olarak işaretlenmesine rağmen ingilizce olarak geliyor. Gün içinde çözülecek

3. Postbit problemini yakın zamanda düzelteceğiz.

4. Rep olayına da yakın zamanda çözüm getireceğiz. Öneri için teşekkürler

5. Puan konusunda detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsin. Kısaca özet geçmek gerekirse yorum yazma, konu açma, beğeni alma puan olarak geri dönüyor. Ona da bazı geliştirmeler yapılacak.

6. Bu eklentiyle alakalı bir durum bizim yapabileceğimiz pek bir şey yok gibi. Ama araştıracağım.

YASAL UYARI

• Forum kurallarının "1.4." maddesinde de yazdığı gibi "Forumda Yazılan Mesajlardan Tamamen Yazan Forum Üyesi Sorumludur, forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez." buna istinaden; 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nin 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz, yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ucubeler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, "ihbar@ucubeler.net" e-posta adresinden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek şikayetler hakkında gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahibi şahıslara bilgi verilecektir.

Hızlı İşlemler

Kullanıcı Menüsü