Xiaomi Mi 8

7 Haz 2018
52
1
8
20
Sivas
XIAOMI MI 8 

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi, 8. yıl dönümünü kutlamak için Mi 8, Mi 8 Explorer Edition ve Mi 8 Special Edition
olarak adlandırılan amiral gemisi cihazlarını duyurdu. (Mi 7 serisi yok)  

[hr]
Arkadaşlar, bildiğiniz üzere Xiaomi Mi 8 geçtiğimiz hafta resmi olarak tanıtıldı 
ve dün itibariyle de Çin'de satışa sunuldu. Çin'de satışa sunulduktan sonra saniyeler içinde tükendi.

Bu 3 Model birbiriyle karıştırıldığı için tablo halinde düzenledim;
[font=comic sans ms,cursive]
[/font]

Agresif fiyat politikası ve kalitesi ile son yıllarda adından sıkça söz ettiren firma,
piyasada 800-900 dolara satılan amiral gemi modellerini, 400-500 bandında satmaya devam ediyor.
Tabi ülkemizdeki fiyatları ne olur bilinmez:)
[hr]

Tasarımlardan da anlaşılacağı üzere Xiaomi de çentik furyasına katılmış oldu.
[hr]

--Transparan (şeffaf) gövdesi ile dikkat çekici tasarıma sahip Mi 8 Explorer Edition--
[hr]
► 3D yüz okuma
► Ekrana entegre parmak izi
► %83 ekran gövde oranı
► Transparan gövde… 

Bir Xiaomi hayranı olarak bu 3 modelden ''Mi 8 Explorer Edition'' bende merak uyandırdı:)
Siz Bu 3 Modeli Nasıl Buldunuz Ucubeler?

*Tablolar bana aittir (ilk 2 resim)
*Açtığım ilk konudur, hatam varsa affola!
  ​

#Nasos

sudo rm -rf /*
Yönetici
6 Haz 2018
106
110
43
17
İstanbul
Eline sağlık. Konu için teşekkürler. Bir Xiaomi fanı ve Xiaomi blog yazarı olarak birkaç açıklama yapayım. Explorer Edition'daki parmak izi sensörü stabil değil diye duydum. Elimize ulaşan videolar da bu yönde. Ayrıca arkası şeffaf olarak söylense de asıl parçaların üzerine bir koruyucu parça olarak bunu takmışlar. Cihazı "JerryRigEverything" incelemeden karar vermek yanlış olur. Başka birisi de sticker demişti çünkü. Xiaomi'nin çentik modasına katılması bence kötü oldu. Apple yaptı, Huawei yaptı, Oppo yaptı, daha niceleri yaptı. Bence çentik olması çok büyük bir hata. Tasarımda kolaya kaçılmış imajı verildi. Bak Mi Mix 2S'e mükemmel bir tasarım. Gerçekten fark yaratabilecek potansiyele sahip bir cihazdı.

7 Haz 2018
52
1
8
20
Sivas
Cvp: RE: Xiaomi Mi 8

#Nasos' Alıntı:
Eline sağlık. Konu için teşekkürler. Bir Xiaomi fanı ve Xiaomi blog yazarı olarak birkaç açıklama yapayım. Explorer Edition'daki parmak izi sensörü stabil değil diye duydum. Elimize ulaşan videolar da bu yönde. Ayrıca arkası şeffaf olarak söylense de asıl parçaların üzerine bir koruyucu parça olarak bunu takmışlar. Cihazı "JerryRigEverything" incelemeden karar vermek yanlış olur. Başka birisi de sticker demişti çünkü. Xiaomi'nin çentik modasına katılması bence kötü oldu. Apple yaptı, Huawei yaptı, Oppo yaptı, daha niceleri yaptı. Bence çentik olması çok büyük bir hata. Tasarımda kolaya kaçılmış imajı verildi. Bak Mi Mix 2S'e mükemmel bir tasarım. Gerçekten fark yaratabilecek potansiyele sahip bir cihazdı.
Yorumunuz için teşekkürler hocam. Çentikli tasarım konusunda size katılıyorum ve dediğiniz gibi parmak izi Mi 6' daki gibi stabil çalışmıyor. (Pek sıkıntı olacağını sanmıyorum alternatif olarak 3D yüz tarama kullanılabilir).