Vodofone Bedava İnternet

C1H4N

Moderatör
Moderatör
7 Haz 2018
166
373
0
Awards
0
binstagram.site
HERKESE MERHABA ARKADAŞLAR BUGÜN SIZLERE VODAFONE BEDAVA INTERNET AYARI VERECEGIM YONTEM MMS UZERINDEN OLACAKTIR

1=》ILK OLARAK PKAY STORE DAN PSIPHON PRO YU INDIRIYORSUNUZ INDIRDIKTEN SONRA UYGULAMAYI ACIN VE KARSINIZA CIKAN EKRANDA TUM CIHAZI TUNELLE DIYIN VE UYGULAMAYI KAPATIN

2=》DAHA SONRA AYARLAR 》 BAGLANTILAR 》 MOBIL VERI 》 ERISIM NOKTASI ADLARI

3=》DAHA SONRA YUKARIDA + ISARETI OLACAK ONA TIKLAYIN VE SUNLARI YAZIN

AD = FARKETMEZ
APN=MMS
BAGLANTI NOKTASI= 9401
PROXY 212.65.136.226

BUNLARI KAYDEDIP CIKIN ARDINDAN YAPTIGIMIZ ERISIM NOKTASINI SEÇİN VE ARDINDAN YUKLEDIGIMIZ UYGULAMA GECIN VE SUNLARI YAPIN

4=》Bu ayarımızı yaptıktan sonra yine seçenekler kısmında ‘Daha Fazla Seçenek’ yazısı bulunmaktadır. Bu yazıya tıklayarak yen bir sayfaya yönleneceksiniz.

Açılan bu yeni sayfada “bir http vekil sunuculuğu aracılığı…” yazan seçeneği işaretleyiniz.Bu işaretlemeyi yaptıktan sonra altında yer alan “özel http üst bilgiler” kısmına giriş yapın..

Açılan bu yeni sayfada “özel http üst bilgileri ekleyin” seçeneğini tıklayın. “Üst bilgi 1” kısmı göreceksiniz bu kısma “Host” yazın ve altındaki ikinci boşluğa ise “www.vodafone.com.tr” yazmanız gerekmektedir..

Sonra ardindan Makine Sunucusu Eklemekte Orayada Bunlari Yazin


212.65.136.226

Baglanti noktasi 9401


Bunuda Yaptiktan Sonra Ulke Secimini Almanya Yapin (En Hizlisi Bana Gore)

Sonra AnaSayfaya Donun Ve Baslat Diyin

SONRA SINIRSIZ INTERNET KEYFINI YASAYIN
(Alıntıdır)
 

YASAL UYARI

  • Forum kurallarının "1.4." maddesinde de yazdığı gibi "Forumda Yazılan Mesajlardan Tamamen Yazan Forum Üyesi Sorumludur, forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez." buna istinaden; 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nin 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz, yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ucubeler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, "ihbar@ucubeler.net" e-posta adresinden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek şikayetler hakkında gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahibi şahıslara bilgi verilecektir.

Hızlı İşlemler

Kullanıcı Menüsü