Soru üyelerin kulaklık fiyatları

fiyat aralıkları

• 0-50

Kullanılan: 6 15.4%
  • 50-100

Kullanılan: 7 17.9%
  • 100-200

Kullanılan: 12 30.8%
  • 200-300

Kullanılan: 5 12.8%
  • 300+

Kullanılan: 9 23.1%

• Kullanılan toplam oy
    39

altay

Yeni Ucube
Asimile
13 Ocak 2019
576
882
0
Awards
0
Müzikler için genelde kulakiçi creative ep630 kullanıyorum hediye gelmişti memnunum fiyat bilmiyorum üretimi olmadığından fiyat veremiyorum ama 50-100 katagörüsünde tahmin ediyorum.

puncittin

Yeni Ucube
4 Eki 2018
58
3
0
Awards
0
26
JBL T450BT Bluetooth Kulaklık kullanıyorum. Kur krizinden önce 175 liraya almıştım ama şimdi 300-350 bandında. Çok güzel bir kulaklık

#Nasos

sudo rm -rf /*
Yönetici
Co-Admin
6 Haz 2018
216
1,278
106
Awards
0
19
İstanbul
bluetooth olarak creative wpset 350 kullanıyorum. 2 yıldır ne bozulma ne şarj problemi karşılaşmadım.
Günlük kullanımda Blitzwolf BW-ES2 kullanıyorum. 1.5 yılda bozuldu gibi. (Günde 5-6 saat kullandığımı düşünürsek gayet normal. )

altay

Yeni Ucube
Asimile
13 Ocak 2019
576
882
0
Awards
0
Bro, kulakiçi kulaklıklarda bass güzel oluyordarda o basın titrşimini alamıyorum kafaüstü kulaklık gibi olmuyor, sürücünün büyüklüğünden kaynaklanıyor bildiğim kadarıyla. Kulakiçi kulaklıklar da bass a ayrıca titreşim özelliği veren marka model ismi verebilir misiniz.?

fuchserdar

Yeni Ucube
28 Eyl 2018
90
3
0
Awards
0
35
angara
Bro, kulakiçi kulaklıklarda bass güzel oluyordarda o basın titrşimini alamıyorum kafaüstü kulaklık gibi olmuyor, sürücünün büyüklüğünden kaynaklanıyor bildiğim kadarıyla. Kulakiçi kulaklıklar da bass a ayrıca titreşim özelliği veren marka model ismi verebilir misiniz.?
hocam yukarıda bahsettiğim kulaklıklar, eğer müzik çalarınızın çıkışı iyiyse kafayı titreten türden.
bunun dışında www.kulaklik.web.tr adresinde yapılan kulakiçi kulaklık incelemeleri mevcut. oradan da bakabilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: Nameless ve altay

furkantonya

Yeni Ucube
19 Ara 2018
65
1
0
Awards
0
Pc'de trust gxt 340 kullanıyorum fiyatına göre gayet kaliteli. Kendinden ses kartı olduğu için ses'i oyunlarda müzikler de filmler de en fazla 20 o bile rahatsız ediyor. Sesi 100'e aldığınız da adeta laptop hoparlörü gibi dışarıya ses veriyor. Ses kalitesi de fp olarak çok iyi. Müzik dinlemek için iPhone kulaklığı kullanıyorum. kz zx 6 almayı düşünüyorum ama.

mmlyzfghj

Yeni Ucube
13 Ocak 2019
72
2
0
Awards
0
Sennheiser momentum in ear kullanıyorum markette fiyatı 750 lira civarı ben 3 sene önce 390 liraya aldım bass ve tizler çok iyi çok sağlam kulaklık hala düzgün şekilde çalışıyor

YASAL UYARI

• Forum kurallarının "1.4." maddesinde de yazdığı gibi "Forumda Yazılan Mesajlardan Tamamen Yazan Forum Üyesi Sorumludur, forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez." buna istinaden; 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nin 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz, yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ucubeler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, "ihbar@ucubeler.net" e-posta adresinden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek şikayetler hakkında gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahibi şahıslara bilgi verilecektir.

Hızlı İşlemler

Kullanıcı Menüsü