Duyuru Ucubeler Yeni Yönetim Ekibini Arıyor

Ucube

Admin
Admin
10 May 2020
3
8
0
Awards
0
Selam Ucubeler!

Asistan Moderatör olmak ister misiniz?

Ucubeler Yönetimi olarak Moderatör adaylarında aradığımız özellikler ve görev tanımı şunlardır ;
  • Sorumlu oldukları bölüme içerik girmeleri. (alt veya üst sınır yok)
  • Sorumlu oldukları bölüme ait konuların moderasyonunu yapmaları.
  • Sorumlu oldukları bölüm ile aktif olarak ilgilenmeleri.
  • Sorumlu oldukları bölüm ile ilgili gelen şikayet öneri ve istekleri yönetim ile birlikte değerlendirerek sonuca bağlamaları.

Eğer kendinizi uygun görüyorsanız, hangi kategoride moderatör olmak istediğinizi yoruma yazabilirsiniz. (değerlendirilip olumlu/olumsuz dönüş yapılacaktır.)

Son düzenleme:

yusuftr5

Yeni Ucube
24 Ağu 2019
54
3
0
Awards
0
Sorumlu oldukları bölüm ile ilgili gelen şikayet öneri ve istekleri yönetim ile birlikte değerlendirerek sonuca bağlamaları. bu Katagoride Moderatör olabilirim

• Beğen
Tepkiler: Ucube

Kleop07

Yeni Ucube
26 Ağu 2019
6
2
0
Awards
0
Antalya TURKİYE
Elimizde Yılların Emeği olan arşiv mevcuttur. Tamamı CD ve PLAK Kayıtlarıdır yerli yabancı hertürlü FLAC kayıtlar vardır. Kesinlikle Spotify, youtube, tidal gibi sitelerden ceviri değildir. moderator ben olabilirim fakat Site düzenlemesinde basarılı değilim

• Beğen
Tepkiler: Axis

VicTRmes

Yeni Ucube
28 May 2020
13
3
0
Awards
0
Siber Güvenlik ve Güncel Bilgi alanında yardımcı olabilirim. Genelikle aktif kullanırım.Şikayet ve Öneri kategorisinde ise elimde geldiğince yardımcı olurum

Pabloescobar29

Yeni Ucube
6 Ocak 2020
37
2
0
Awards
0
Selam Ucubeler!

Asistan Moderatör olmak ister misiniz?

Ucubeler Yönetimi olarak Moderatör adaylarında aradığımız özellikler ve görev tanımı şunlardır ;
  • Sorumlu oldukları bölüme içerik girmeleri. (alt veya üst sınır yok)
  • Sorumlu oldukları bölüme ait konuların moderasyonunu yapmaları.
  • Sorumlu oldukları bölüm ile aktif olarak ilgilenmeleri.
  • Sorumlu oldukları bölüm ile ilgili gelen şikayet öneri ve istekleri yönetim ile birlikte değerlendirerek sonuca bağlamaları.

Eğer kendinizi uygun görüyorsanız, hangi kategoride moderatör olmak istediğinizi yoruma yazabilirsiniz. (değerlendirilip olumlu/olumsuz dönüş yapılacaktır.)
eger sizin içinde uygunsa ben olmak isterim

YASAL UYARI

• Forum kurallarının "1.4." maddesinde de yazdığı gibi "Forumda Yazılan Mesajlardan Tamamen Yazan Forum Üyesi Sorumludur, forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez." buna istinaden; 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nin 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz, yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ucubeler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, "ihbar@ucubeler.net" e-posta adresinden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek şikayetler hakkında gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahibi şahıslara bilgi verilecektir.

Hızlı İşlemler

Kullanıcı Menüsü