Duyuru Ucubeler Yeni Yönetim Ekibini Arıyor

Ucube

Admin
Admin
10 May 2020
4
8
0
Awards
0
Selam Ucubeler!

Asistan Moderatör olmak ister misiniz?

Ucubeler Yönetimi olarak Moderatör adaylarında aradığımız özellikler ve görev tanımı şunlardır ;
  • Sorumlu oldukları bölüme içerik girmeleri. (alt veya üst sınır yok)
  • Sorumlu oldukları bölüme ait konuların moderasyonunu yapmaları.
  • Sorumlu oldukları bölüm ile aktif olarak ilgilenmeleri.
  • Sorumlu oldukları bölüm ile ilgili gelen şikayet öneri ve istekleri yönetim ile birlikte değerlendirerek sonuca bağlamaları.

Eğer kendinizi uygun görüyorsanız, hangi kategoride moderatör olmak istediğinizi yoruma yazabilirsiniz. (değerlendirilip olumlu/olumsuz dönüş yapılacaktır.)

Son düzenleme:

yusuftr5

Yeni Ucube
24 Ağu 2019
54
4
0
Awards
0
Sorumlu oldukları bölüm ile ilgili gelen şikayet öneri ve istekleri yönetim ile birlikte değerlendirerek sonuca bağlamaları. bu Katagoride Moderatör olabilirim

• Beğen
Tepkiler: Ucube

VicTRmes

Yeni Ucube
28 May 2020
13
3
0
Awards
0
Siber Güvenlik ve Güncel Bilgi alanında yardımcı olabilirim. Genelikle aktif kullanırım.Şikayet ve Öneri kategorisinde ise elimde geldiğince yardımcı olurum

Pabloescobar29

Yeni Ucube
6 Ocak 2020
41
2
0
Awards
0
Selam Ucubeler!

Asistan Moderatör olmak ister misiniz?

Ucubeler Yönetimi olarak Moderatör adaylarında aradığımız özellikler ve görev tanımı şunlardır ;
  • Sorumlu oldukları bölüme içerik girmeleri. (alt veya üst sınır yok)
  • Sorumlu oldukları bölüme ait konuların moderasyonunu yapmaları.
  • Sorumlu oldukları bölüm ile aktif olarak ilgilenmeleri.
  • Sorumlu oldukları bölüm ile ilgili gelen şikayet öneri ve istekleri yönetim ile birlikte değerlendirerek sonuca bağlamaları.

Eğer kendinizi uygun görüyorsanız, hangi kategoride moderatör olmak istediğinizi yoruma yazabilirsiniz. (değerlendirilip olumlu/olumsuz dönüş yapılacaktır.)
eger sizin içinde uygunsa ben olmak isterim

emireryldrm

Yeni Ucube
25 Kas 2020
2
0
0
Awards
0
Siber Güvenlik ve Güncel Bilgi alanında yardımcı olabilirim ve günlük enaz 7-8 saat aktifim 4 saatimi buraya ayırabilirim.

YASAL UYARI

• Forum kurallarının "1.4." maddesinde de yazdığı gibi "Forumda Yazılan Mesajlardan Tamamen Yazan Forum Üyesi Sorumludur, forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez." buna istinaden; 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nin 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz, yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ucubeler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, "ihbar@ucubeler.net" e-posta adresinden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek şikayetler hakkında gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahibi şahıslara bilgi verilecektir.

Hızlı İşlemler

Kullanıcı Menüsü