Turbobit Link Çeviri

Reis.38

Yeni Ucube
Asimile
10 Tem 2018
136
176
0
Awards
0
22
İzmir
ARKADAŞLAR TURBOBİT LİNKLERİNİZİ BU KONUNUN ALTINA YORUM OLARAK YAZIN BEN PREMİUMA ÇEVİRİP ATACAĞIM.

A

admin

Ziyaretçi
Cvp: Turbobit Link Çeviri

Teşekkürler dostum yararlı +Rep
Not : bence linkleri özelden atma gibi bir niyetin varsa eğer oluyorsa direk konuda paylaşman daha mantıklı ki her zaman her kes aynı linki sormasın ve ya istemesin,
Teşekkürler tekrar.

Nameless

Admin
Yönetici
Admin
7 Haz 2018
600
1,615
0
Awards
0
ucubeler.net

@"admin" e katılıyorum, ama şöyle bi sorum var : linklerin belli bi süresi olacak mı? Yoksa sınırsız mı?

Salvacio

Yeni Ucube
Asimile
9 Haz 2018
85
15
0
Awards
0
22

Yararlı bir konu dostıum teşekkürler ama bunu nasıl yaptığını anlatsan daha yararlı olabilir. Tekrardan teşekkürler.

Feristah

Daha da karanlık günlere
Yönetici
Moderatör
V.I.P.
8 Haz 2018
94
20
0
Awards
0

o zaman ilk istek benden olsun https://turbobit.net/download/folder/2131475

YASAL UYARI

• Forum kurallarının "1.4." maddesinde de yazdığı gibi "Forumda Yazılan Mesajlardan Tamamen Yazan Forum Üyesi Sorumludur, forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez." buna istinaden; 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nin 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz, yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ucubeler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, "ihbar@ucubeler.net" e-posta adresinden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek şikayetler hakkında gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahibi şahıslara bilgi verilecektir.

Hızlı İşlemler

Kullanıcı Menüsü