Tüm Foruma Selam Olsun!

16 Tem 2018
5
0
0
Reactions
0 0 0
Tüm foruma selam olsun! Çoğu kişi beni deepwebtr.net ve darktr.net sitelerinden biliyor, bilmeyenler içinse geçmişimi şöyle paylaşayım.

deepwebtr.net sitesine sadece farklılık olsun, biraz gezinip dolaşayım diye üye olmuştum, ama işin bu seviyelere kadar geleceğini tahmin etmiyordum.

İlk zamanlarım.

Foruma gün geçtikçe daha da bağlanmaya başlamıştım.

Bir hastalık haline gelmişti, tüm vaktimi foruma harcıyor, forumla yatıp kalkıyordum.

Ardından forum takımında eksik olmamasına rağmen o dönemki admine takıma katılıp foruma katkı sağlayabileceğimi söyledim, ve admin de bunu memnuniyetle karşılayarak beni takıma aldı.

Artık 7/24 forumla uğraşıyordum, kuralları yerli yerince uyguluyor herkese elimden geldiğince adil davranmaya çalışıyordum.

Sonra bir tık daha yükseldim.

Moderatör rütbesinde uzun bir süre görev yaptım, ama hem forumda hem de forum takımındaki haksızlıklara, kavgalara, yapılan onca emeğin boşa gitmesi yüzünden takımdan ayrılmak zorunda kaldım.

En sonunda ise darktr.net sitesinin kurucu ortağı ve Administrator'u olarak tüm forumu elimden geldiğince yönetmeye, ayakta tutmaya çalıştım.

Lakin burada da bir süre sonra takım içi sorunlar, maddi yetersizlik, forumun giderlerinin karşılanamaması, sürekli gelen telif mesajları (işin mahkemeye kadar gitmesi dahi söz konusuydu.) ve daha bir çok şeyin de üst üste gelmesiyle darktr.net projesi de son bulmuş oldu.

Şahsi olarak ben internet aleminden elimi ayağımı çekmiş, bir köşede dinleniyorum. Tanıdık yönetim ekibine hayırlı eski dostlara selam olsun. Arada foruma uğrarım. Görüşmek dileğiyle.

Nameless

Administrator
Yönetici
Administrator
7 Haz 2018
383
72
28
ucubeler.net
Reactions
85 0 0
Cvp: Tüm Foruma Selam Olsun!

Oooohoohoo hocam hoş geldin. Seni aramızda görmek cidden güzel.

14 Haz 2018
34
0
6
Reactions
0 0 0

Beni takip etmeyi bırakmalısın -,-

Feristah

Moderator
Yönetici
8 Haz 2018
80
6
8
Reactions
7 0 0

Ooo üstad seni aramızda görmek bizim icin büyük bir mutluluktur

14 Haz 2018
24
2
0
Reactions
2 0 0

Oooovvv kimleri görüyorum :D Hoşgeldin Iggy özlettin kendini (Avatarını özlemişim :D)

9 Haz 2018
46
1
8
Reactions
1 0 0

Hoşgeldin dostum.

ET TA MERE

Comunistanbul
13 Haz 2018
119
12
18
www.benavsilent.hol.es
Reactions
12 0 0

Foruma hoşgeldin dostum. Belki unutmuşsundur, uzun zaman oldu ben tanırım seni DWTR.net'ten. genelde din üzerine tartışırdık. Bir arkadaş daha vardı. (ismini unuttum) en çok ta sen ve o tartışırdınız. bana eskileri hatırlattın. burda seni yeniden görebilmek hoş ama emektar olarak görmek üzdü. macera dolu paylaşımlar, darbeler :))) seninle gördük. umarım tekrar aktif bir şekilde forumu renklendirirsin. buyur bir kahveyle devam edelim...

16 Tem 2018
5
0
0
Reactions
0 0 0

Nameless' Alıntı:
Oooohoohoo hocam hoş geldin. Seni aramızda görmek cidden güzel.
Râiw Kâli' Alıntı:
Beni takip etmeyi bırakmalısın -,-
Feristah' Alıntı:
Ooo üstad seni aramızda görmek bizim icin büyük bir mutluluktur
€lâstiKafa' Alıntı:
Oooovvv kimleri görüyorum :D Hoşgeldin Iggy özlettin kendini (Avatarını özlemişim :D)
Salvacio' Alıntı:
Hoşgeldin dostum.
Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim dostlar. :)

ET TA MERE' Alıntı:
Foruma hoşgeldin dostum. Belki unutmuşsundur, uzun zaman oldu ben tanırım seni DWTR.net'ten. genelde din üzerine tartışırdık. Bir arkadaş daha vardı. (ismini unuttum) en çok ta sen ve o tartışırdınız. bana eskileri hatırlattın. burda seni yeniden görebilmek hoş ama emektar olarak görmek üzdü. macera dolu paylaşımlar, darbeler :))) seninle gördük. umarım tekrar aktif bir şekilde forumu renklendirirsin. buyur bir kahveyle devam edelim...
Yok dostum, unutur muyum hiç, evet eskiler güzel zamanlardı, güler eğlenirdik, benim için unutulmaz dostlar oldunuz, her ne kadar yüzyüze görüşmesekte. Emektarlık olayına da detaylıca değineyim, üstümüze çok geldiler, hem yasal hem tehdit olarak, maddi sorunlar yaşadık, her şeye rağmen sırf DWTR üyeleri ayrılmasın bir arada kalsın diye darktr.net forumunu oluşturduk, aslında uzun bir sürede güzel vakitler geçirdik, bize gereken destek verilseydi, belki çok uzun süreler durabilirdik, ama yine eski dost ve üyelerin böyle bir oluşumu devam ettirmesi de güzel, umarım burası da eskiler gibi tarih olmaz ve hep daim olur. İyi forumlar.

C1H4N

Aktif Ucube
7 Haz 2018
121
100
43
binstagram.site
Reactions
100 0 0

Hoşgeldin Dostum

17 Haz 2018
100
0
18
Reactions
3 0 2

ulan eskiler unutulmaz ki ne günlerdi be . Tekrardan Hoşheldin aga

16 Tem 2018
5
0
0
Reactions
0 0 0

djxeon' Alıntı:
ulan eskiler unutulmaz ki ne günlerdi be . Tekrardan Hoşheldin aga
Sağ ol dostum, eskilerin sağlam üyelerindensin. Avatarın hep aklımda. :D

Ludovico

Yeni Ucube
7 Haz 2018
3
0
0
Reactions
0 0 0

Eskiler eskiler... :) Hoş geldin dostum. Son paragrafının ilk cümlesi bildiğin beni anlatıyor.