The Predator

#Nasos

sudo rm -rf /*
Yönetici
Co-Admin
6 Haz 2018
215
1,377
106
Awards
0
19
İstanbul
0.00 yıldız(lar) Değerlendirme: 0.00/5 0 Kullanılan
Başlık: The Predator

Tür: Bilim-Kurgu, Aksiyon, Gerilim, Macera

Yönetmen: Shane Black

Oyuncular: Boyd Holbrook, Trevante Rhodes, Jacob Tremblay, Keegan-Michael Key, Olivia Munn, Sterling K. Brown, Thomas Jane, Alfie Allen, Augusto Aguilera, Jake Busey, Yvonne Strahovski, Brian A. Prince, Mike Dopud, Niall Matter, Javier Lacroix, Gabriel LaBelle, Nikolas Dukic, R. J. Fetherstonhaugh, Garry Chalk, Eduard Witzke, Lochlyn Munro, Rhys Williams, Malcolm Masters, Harrison MacDonald, Anousha Alamian, Patrick Sabongui, J. C. Williams, Sean Kohnke, Lars Grant, Byron Brisco, Fraser Corbett, Chad Bellamy, Peter Shinkoda, Aaron Craven, Duncan Fraser, Emy Aneke, Darryl Scheelar, Fraser Aitcheson, Jan Bos, Françoise Yip, Sage Brocklebank, Sean O. Roberts, Colin Corrigan

Vizyon Tarihi: 2018-09-13

Süre: 106

Yer: Film, tehdit altında olan insan ırkını, ölümcül Predator ırkından korumaya çalışan bir ekibin mücadelesini anlatıyor. Küçük bir çocuğunun yaptığı yanlışlık, evrenin en ölümcül avcıları olan Predator ırkının gezegene geri dönmesine neden olur. Onlar artık hiç olmadığı kadar güçlü, zeki ve ölümcüldür. Irk kendilerini diğer türlerden topladıkları DNA örnekleri ile oldukça geliştirmiştir. İnsanlık büyük bir tehlike ile karşı karşıyadır. İnsan ırkının sona ermesini ise sadece eski askerler ve hoşnutsuz bir fen öğretmeninden oluşan uyumsuz bir ekip engelleyebilir.
 
Yayınlandığı ilk andaki film bilgileri The Movie Database

YASAL UYARI

  • Forum kurallarının "1.4." maddesinde de yazdığı gibi "Forumda Yazılan Mesajlardan Tamamen Yazan Forum Üyesi Sorumludur, forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez." buna istinaden; 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nin 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz, yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ucubeler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, "ihbar@ucubeler.net" e-posta adresinden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek şikayetler hakkında gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahibi şahıslara bilgi verilecektir.

Hızlı İşlemler

Kullanıcı Menüsü