Soru telefon-pc bağlantı sorunu

nikserebus

Yeni Ucube
8 Haz 2018
232
170
0
41
arkadaşlar lg g4 kullanıyorum. bilgisayara kablo ile bağladığım zaman bazı kişisel klasörlerim görünmüyor.( sd kartımda a b c d klasörleri varsa a b d kadarını görüyorum pcde. c pcde kayıp ama telefonda gözüküyor) ancak aynı klasörlere telefondan erişebiliyorum. akıllı tahtada da aynı problemi alıyordum. neden olur, çözümü nedir?

nikserebus

Yeni Ucube
8 Haz 2018
232
170
0
41
USB Hata Ayıklama açık mı? açıp deneyebilir misin
evet açtım denedim virüs taraması yapıp temizleme de yaptım. Fuat klasörümü aynı isimde yeni bir Fuat klasörüne taşıyınca göründü mesela. ama her klaösre bunu yapmam olanaksız çünkü çok fazla var. Killa Hakan klasörü gözüküyor ama içindeki müzikler görünmüyor. 0 bayt diyor klasöre. tüm dosyalarımı yedekleyip sd kartı biçimlendirsem düzelir mi

Nameless

Admin
Yönetici
Admin
7 Haz 2018
530
886
0
ucubeler.net
evet açtım denedim virüs taraması yapıp temizleme de yaptım. Fuat klasörümü aynı isimde yeni bir Fuat klasörüne taşıyınca göründü mesela. ama her klaösre bunu yapmam olanaksız çünkü çok fazla var. Killa Hakan klasörü gözüküyor ama içindeki müzikler görünmüyor. 0 bayt diyor klasöre. tüm dosyalarımı yedekleyip sd kartı biçimlendirsem düzelir mi
Denemeye değer

Yasal Uyarı

• 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nin 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz, yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ucubeler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, ''İletişim'' linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek şikayetler hakkında gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahibi şahıslara bilgi verilecektir.

Hızlı Navigasyon

Kullanıcı Menüsü