Telefon Numarasından IP Adres ve Reel Adres Tespiti

Venia

Tanınmış Ucube
Yönetici
16 Tem 2018
309
270
63
21
Eskişehir
İşin Aslı Sosyal Mühendislikte Bittiği İçin Buraya Acıyorum;

Telefon Numarasını Bildiğimiz Birinin IP Adresini ve Reel Adresini Nasıl Tespit Edebiliriz, Buna Bakıcaz. Bu İşin En Önemli Kısmı İlgi Çekici Bir SMS Hazırlamaktır. Hedef Olarak Belirlediğiniz Kişiye Bilinmeyen Bir Noktadan SMS Göndereceğiz ve İçerisine IP Tespiti İçin Bir Link Yerleştireceğiz. Bu Sayede Hedef Kişinin IP Adresini ve Reel Adresini Tespit Etmek Mümkün Olacaktır.
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.
ADRES TESPİTİ SİTESİ BAZEN SAPITIYOR HABERİNİZ OLSUN.

8 Haz 2018
50
1
8
18
Teşekkürler dostum

A

aktifhack

Guest
Teşekkürler.

A

Axis

Guest
İp adresinden reel adres tespiti mümkün değil.
İp sorgu siteleri kişinin konumunu değil servis sağlayıcılarının konumunu verir ;)

Venia

Tanınmış Ucube
Yönetici
16 Tem 2018
309
270
63
21
Eskişehir
İp adresinden reel adres tespiti mümkün değil.
İp sorgu siteleri kişinin konumunu değil servis sağlayıcılarının konumunu verir ;)
En yakın servis sağlayıcısının konumunu verir.Suanki teknolojide servis sağlayicilar
Genellikle cadde sokak uzerinde birlesirler
Sanırım 2007'de kaldı arkadaş

14 Haz 2018
25
1
3
26
İşin Aslı Sosyal Mühendislikte Bittiği İçin Buraya Acıyorum;

Telefon Numarasını Bildiğimiz Birinin IP Adresini ve Reel Adresini Nasıl Tespit Edebiliriz, Buna Bakıcaz. Bu İşin En Önemli Kısmı İlgi Çekici Bir SMS Hazırlamaktır. Hedef Olarak Belirlediğiniz Kişiye Bilinmeyen Bir Noktadan SMS Göndereceğiz ve İçerisine IP Tespiti İçin Bir Link Yerleştireceğiz. Bu Sayede Hedef Kişinin IP Adresini ve Reel Adresini Tespit Etmek Mümkün Olacaktır.
[Gizli içerik][Gizli içerik][Gizli içerik][Gizli içerik]
[Gizli içerik][Gizli içerik]

ADRES TESPİTİ SİTESİ BAZEN SAPITIYOR HABERİNİZ OLSUN.
Eline sağlık