Site Güncellenmesi Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

#Nasos

sudo rm -rf /*
Yönetici
Co-Admin
6 Haz 2018
214
1,378
106
Awards
0
19
İstanbul
Merhaba Dostlar,
    
      Bugün itibariyle sitemizin "HTTP" olan güvenlik protokolünü Güvenli Bağlantı olan "HTTPS" olarak güncelledik. Bazı sistemsel bakım&onarımlar da yapıldı.
     
      Siteye erişim problemi yaşanmaması için günlük olarak site trafikleri incelendi. Optimizasyon yapıldı fakat yine de beklenmeyen tema problemleri, erişim problemleri yaşanabilir. Bu hataları Teknik Sorunlar Forumu'ndan veya ChatBox üzerinden bize bildirebilirsiniz.
  
      Sitede herhangi bir sorunda önce çerezleri temizlemenizi öneririm. Büyük ihtimalle sorununuz çözülür.

İyi Forumlar Dileriz
-Yönetim
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

YASAL UYARI

  • Forum kurallarının "1.4." maddesinde de yazdığı gibi "Forumda Yazılan Mesajlardan Tamamen Yazan Forum Üyesi Sorumludur, forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez." buna istinaden; 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nin 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz, yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ucubeler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, "ihbar@ucubeler.net" e-posta adresinden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek şikayetler hakkında gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahibi şahıslara bilgi verilecektir.

Hızlı İşlemler

Kullanıcı Menüsü