SİGARA VE ALKOLE NEDEN ZAM YAPILDI?

Erdemk26

VIP Ucube
V.I.P.
31 Tem 2019
23
41
0
Awards
0
Bütçe açığı tek seferlik gelirlere rağmen tarihi rekora koşuyor. Vatandaşın nefesi kesildi. Bankalar kredi vermiyor. Haliyle kredili refah dönemi bitti.

Tüketim ekonomisi berhava oldu. Yetkin tek bir kişi dahi ekonomi yönetiminde olmayınca Akp gibi bir partiden ancak böyle adımlar geliyor.

Faiz takıntıları da bu yüzden. Ribacı Akp, hala faiz düşsün herkes borçlansın büyüyelim derdinde. Tabi ki kalkınma değil, yalnızca borçla büyüme.

Her yer araba avmler dolu tayfasına yıllardır anlatamadığımız buydu. İş işten geçti. Ekonomiye deli gömleği giydirdiler bir kere.

Vatandaşta ev araba alacak hal kalmayınca zaten bağımlılığı nedeniyle kullanacağı sigaraya, mecburiyetten kullanacağımız doğalgaza köklüyor zammı. Bunun ardı arkası gelmez artık.
 

YASAL UYARI

  • Forum kurallarının "1.4." maddesinde de yazdığı gibi "Forumda Yazılan Mesajlardan Tamamen Yazan Forum Üyesi Sorumludur, forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez." buna istinaden; 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nin 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz, yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ucubeler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, "ihbar@ucubeler.net" e-posta adresinden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek şikayetler hakkında gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahibi şahıslara bilgi verilecektir.

Hızlı İşlemler

Kullanıcı Menüsü