ÇÖZÜLDÜ "Sen Hiç Ateşböceği Gördün mü?" Tiyatro Oyununun DVD'sini Arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dejuf

Yeni Ucube
Asimile
7 Ocak 2019
40
4
0
Awards
0
Selam millet!

Öncelikle tanım yapalım: Başlıktaki oyun Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve ilk kez 1999 yılında sahnelenmiş bir tiyatro oyunudur.

Şimdi asıl mevzuya gelelim: Bilenler vardır 9 Nisan 2021 tarihinde bu oyunun filmi Netflix'te yayınlanacak. Filmi nasıl olsa izlerim de benim aradığım oyunun aslı. Yani Demet Akbağ, Altan Erkekli gibi oyuncuların rol aldığı ve sahnede kaydedilmiş asıl oyun. İnternet aleminden kazınmış adeta. Hiçbir yerde yok. Torrent morrent de yok. DVD almak istedim, satışta DVD yok. Hepsiburada, nadirkitap gibi birkaç sitede varmış gibi görünse de hepsi satılmış. Stokta bulamadım hiç. Letgo, sahibinden gibi sitelerde de yok.
Belki buradaki arşivci ucube dostlarımdan birinde vardır da bana yardımcı olur diye bu konuyu açtım. Forumdaki bir mod dostumla da çok aradık ama nafile.

Elinde bu oyunun DVD'si olan bir ucube dostum varsa benimle de paylaşabilir mi? Ripleme şeklinde olur, başka yöntem varsa öyle de olur. Elinde olup da satmak isteyen varsa alabilirim.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: tensemaker

sehzadeotto

Yönetici
Süper Moderatör
Müzik Mod
24 Ocak 2021
152
331
0
Awards
0
kankam hadi yine iyisin 480 dvd rip hiç yoktan iyidir .d

Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: farukaltindagli

tensemaker

Yeni Ucube
11 Nis 2021
4
1
0
Awards
0
Selam millet!

Öncelikle tanım yapalım: Başlıktaki oyun Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve ilk kez 1999 yılında sahnelenmiş bir tiyatro oyunudur.

Şimdi asıl mevzuya gelelim: Bilenler vardır 9 Nisan 2021 tarihinde bu oyunun filmi Netflix'te yayınlanacak. Filmi nasıl olsa izlerim de benim aradığım oyunun aslı. Yani Demet Akbağ, Altan Erkekli gibi oyuncuların rol aldığı ve sahnede kaydedilmiş asıl oyun. İnternet aleminden kazınmış adeta. Hiçbir yerde yok. Torrent morrent de yok. DVD almak istedim, satışta DVD yok. Hepsiburada, nadirkitap gibi birkaç sitede varmış gibi görünse de hepsi satılmış. Stokta bulamadım hiç. Letgo, sahibinden gibi sitelerde de yok.
Belki buradaki arşivci ucube dostlarımdan birinde vardır da bana yardımcı olur diye bu konuyu açtım. Forumdaki bir mod dostumla da çok aradık ama nafile.

Elinde bu oyunun DVD'si olan bir ucube dostum varsa benimle de paylaşabilir mi? Ripleme şeklinde olur, başka yöntem varsa öyle de olur. Elinde olup da satmak isteyen varsa alabilirim.
link görebilen var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

YASAL UYARI

• Forum kurallarının "1.4." maddesinde de yazdığı gibi "Forumda Yazılan Mesajlardan Tamamen Yazan Forum Üyesi Sorumludur, forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez." buna istinaden; 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nin 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz, yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ucubeler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, "ihbar@ucubeler.net" e-posta adresinden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek şikayetler hakkında gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahibi şahıslara bilgi verilecektir.

Hızlı İşlemler

Kullanıcı Menüsü