Selamlarrr ben @Gümüş

Gümüş

PlayBoy Ucube
PlayBoy
19 Tem 2018
17
0
0
21
Bursa
Selamlar Ucubeler,
Daha önce DWTR forumunda Gümüş kullanıcı adı ile takılıyordum yine aynı şekilde ve pek aktif değildim Carder kategorisi kapandıktan sonra, öyle gezinirken denk geldim ve @"Bayx-X" 'i görünce çok şaşırdım ve hemen üye oldum eski yönetimde yerim vardı CARDER olarak ve yine bu forumda CARDER eğitimleri vermeyi düşünüyorum eğer Carder bölümü açılırsa,

Hayırlı olsun Ucubeler

admin

Admin
Yönetici
Admin
6 Haz 2018
33
5
0
Cvp: Selamlarrr ben @Gümüş

@"Gümüş" seni buralarda görmek ne güzel dostum ben Lepsites eminim @"Bayx-X" 'de mutlu olacaktır hoş geldin tekrar Carder rankın hazır dostum :) hoş geldin.

Gümüş

PlayBoy Ucube
PlayBoy
19 Tem 2018
17
0
0
21
Bursa

admin' Alıntı:
@"Gümüş" seni buralarda görmek ne güzel dostum ben Lepsites eminim @"Bayx-X" 'de mutlu olacaktır hoş geldin tekrar Carder rankın hazır dostum :) hoş geldin.
Vaay Lepsites sende buradasın demek dostum süpersiniz emeğinize sağlık muhteşem forum olmuş umarım eski DWTR ortamını oluştururuz.

Nameless

Admin
Yönetici
Admin
7 Haz 2018
528
884
0
ucubeler.net

Ne yalan söyleyeyim, hiç tanımıyorum seni dostum. Ama sorun yok, tanışırız ; hoş geldin

Iggy Azalea

Yeni Ucube
16 Tem 2018
5
0
0
38

Nameless' Alıntı:
Ne yalan söyleyeyim, hiç tanımıyorum seni dostum. Ama sorun yok, tanışırız ; hoş geldin
Ben de daha önce hiç görmedim, hoş geldin @"Gümüş" , güzel konularını görmek dileğiyle.

Yasal Uyarı

• 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nin 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz, yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ucubeler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, ''İletişim'' linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek şikayetler hakkında gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahibi şahıslara bilgi verilecektir.

Hızlı Navigasyon

Kullanıcı Menüsü