Selam Dostlarrrr

ucube

Yeni Ucube
17 Haz 2018
3
0
0
21
sanane
Merhaba dostlar diğer forumdan tanıdığım insanlarıda burada görmek beni çok mutlu etti @"Nameless" @"djxeon" özellik @"Bayx-X" ve @"Fayecy" 'yi görmek beni çok mutlu etti, forumda emeği geçen herkese teşekkürler umarım kapanmaz bir daha   :fire: :fire: :fire: :fire:

djxeon

Yeni Ucube
Asimile
17 Haz 2018
115
2
0
23
mardin
Cvp: Selam Dostlarrrr

burdayız dostum kapanmaz birdaha çünkü artık ipler elimizde :)

Nameless

Admin
Yönetici
Admin
7 Haz 2018
528
884
0
ucubeler.net

ucube' Alıntı:
Merhaba dostlar diğer forumdan tanıdığım insanlarıda burada görmek beni çok mutlu etti @"Nameless" @"djxeon" özellik @"Bayx-X" ve @"Fayecy" 'yi görmek beni çok mutlu etti, forumda emeği geçen herkese teşekkürler umarım kapanmaz bir daha   :fire: :fire: :fire: :fire:
Ben neden tanıyamadım seni dostum? Kimliğini açık et bakim :)

ucube

Yeni Ucube
17 Haz 2018
3
0
0
21
sanane

Nameless' Alıntı:
ucube' Alıntı:
Ben neden tanıyamadım seni dostum? Kimliğini açık et bakim :)
Siz beni tanimassiniz ama ben sizi taniyorum ben Deepwebtr.netten ZeGe

Yasal Uyarı

• 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nin 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz, yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ucubeler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, ''İletişim'' linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek şikayetler hakkında gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahibi şahıslara bilgi verilecektir.

Hızlı Navigasyon

Kullanıcı Menüsü