Sa gençler

Reis.38

Yeni Ucube
Asimile
10 Tem 2018
135
132
0
Awards
0
21
İzmir
SELAMÜN ALEYKÜMN GENÇLER FULL DWTİNFO BURDAMI DARK PASSENGER,THE PUNİSHER VAY BENDE DWT İNFODAYIM BEYLER HADİ BULUN BU ARADA İNŞALLAH FORUMA YARARLI OLURUM.

€lâstiKafa

Yeni Ucube
14 Haz 2018
28
12
0
Awards
0
Cvp: Sa gençler

@"Winchester"

Bro senin bu fake ses arşivi her yere yayıldı, V3 ü bekliyoruz bak unutmadım sanma :D

Winchester

Yeni Ucube
9 Haz 2018
87
10
0
Awards
0
17

€lâstiKafa' Alıntı:
@"Winchester"

Bro senin bu fake ses arşivi her yere yayıldı, V3 ü bekliyoruz bak unutmadım sanma :D
Kanka çocukca kalıyor artık. 
Hayatımıza bakıyoruz ses arşivi yaptığımız kızla  :skmhaa:
Artık yapmayacağız.
Teşekkürler.

€lâstiKafa

Yeni Ucube
14 Haz 2018
28
12
0
Awards
0

@"Winchester"
Hayırlı olsun bro, Aranız düzelmiş sevindim hayatta size başarılar :) (Kız yaptığına pişmandır şimdi :D )

Winchester

Yeni Ucube
9 Haz 2018
87
10
0
Awards
0
17

€lâstiKafa' Alıntı:
@"Winchester"
Hayırlı olsun bro, Aranız düzelmiş sevindim hayatta size başarılar :) (Kız yaptığına pişmandır şimdi :D )
Değil aslada olmadı benle yaşadığı her dakikadan memnun galiba :d

YASAL UYARI

• Forum kurallarının "1.4." maddesinde de yazdığı gibi "Forumda Yazılan Mesajlardan Tamamen Yazan Forum Üyesi Sorumludur, forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez." buna istinaden; 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nin 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz, yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ucubeler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, "[email protected]" e-posta adresinden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek şikayetler hakkında gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahibi şahıslara bilgi verilecektir.

Hızlı İşlemler

Kullanıcı Menüsü