Root/Unroot Android için Yararlı uygulamalar

exe73

Yeni Ucube
11 Haz 2018
24
6
0
27
Kilidi açılan içerik
GameKiller
Kilidi açılan içerik
Oyunlardaki bazı kodları değiştirmenizi ve oyunda ücretli içerik bakiyenizi yükseltebilirsiniz. Root gerektirir.
GameKiller

Zanti
Ağ üzerindeki cihazları kontrol etmenizi ve yaptıklarını izleme imkanı sunar internetlerini kesebilirisiniz. Root gerektiri.
Zanti

LuckyPatcher
Rootlu telefonlarda en çok kullanılan hile uygulamasıdır oyunlar ve uygulamalarda bir çok özelliği değiştirebilirisiniz. Satın alma reklam kaldırma bir çok işlevsel özelliği vardır.
LuckyPatcher

RedTube Official Apk
RedTube üzerinden +18 içerikli videoları izlemenizi sağlar. Root gerektirmez.
RedTube

AdGuard
Reklam engelleyeci olarak kullanılır.
AdGuard

Greenify
Cihazınıza yüklemiş olduğunuz uygulamalar, daha sonradan hızlı erişim sağlayabilmeniz için arka planda otomatik olarak çalışmaya devam etmektedir. Bu da daha fazla enerji tüketimine neden olup, bataryanızın daha hızlı boşalmasına neden olmaktadır. Greenify uygulaması da, arka planda çalışan uygulamalardan seçmiş olduklarınızı uyutarak bataryanızın daha fazla enerji harcamasını önlemektedir. Root Gerektiri
Greenify Pro


Memory Booster
Android işletim sistemli cihazlarınız için geliştirilen bir RAM optimizasyon uygulaması olan Memory Booster aracı ile arka planda çalışan ve belleği hiç yoktan yere tüketen uygulamaları temizleyebilirsiniz. Çalışan uygulamaları da sonlandırabildiğiniz bu araç ile cihaz belleğinin kullanımını azaltabilmeniz mümkün hale geliyor. Root Gerektiri.
Memory Booster


Rom Toolbox Pro
Cihazınızı rootladığınızda elde ettiğiniz yetkiyle birlikte telefonunuzda istediğiniz değişiklikleri, modifikasyonları yapmanızın mümkün hale geldiğini belirtmiştik. Bu özellikleri tek bir uygulama üzerinden sunan ROM Toolbox Pro uygulaması ile başlangıç uygulamalarınızı ayarlayabilir, açılış animasyonlarını değiştirebilir, yeni yazı fontları kullanabilir, çeşitli temalar ile cihazınızın görünümünü zenginleştireblir, işlemcinize müdahale edebilir ve daha birçok işlemi uygulama üzerinden kolayla gerçekleştrebilirsiniz. Bu uygulamayı da mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum. Root Gerektirir.
Rom Booster ProDevam Edecek.... 
 
  • Beğen
Tepkiler: Ugurbey23

djxeon

Yeni Ucube
Asimile
17 Haz 2018
116
2
0
23
mardin
Cvp: Root/Unroot Android için Yararlı uygulamalar

hangi sürümde çalışıyor 6.0 ve sonrası için root zorlaştı artık
 

Feristah

Daha da karanlık günlere
Yönetici
Moderatör
V.I.P.
8 Haz 2018
92
12
0
Cvp: Root/Unroot Android için Yararlı uygulamalar

Bakalım bi

Edit: Harbiden yararlı konu +2 rep
Edit2:konu güncel kalırsa yani her zaman ekleme yapılırsa çok güzel olur
 

Beton

Yeni Ucube
26 Eki 2018
6
0
0
28
sivas
Cvp: Root/Unroot Android için Yararlı uygulamalar

bu diger forumdada vardi dimi cok yararli uygulamalar mevcut bunda
 

Yasal Uyarı

  • 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nin 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz, yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ucubeler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, ''İletişim'' linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek şikayetler hakkında gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahibi şahıslara bilgi verilecektir.

Hızlı Navigasyon

Kullanıcı Menüsü