Red-Pill Soru Cevap

#Nasos

sudo rm -rf /*
Yönetici
Co-Admin
6 Haz 2018
186
656
106
Awards
0
18
İstanbul
Merhaba dostlar;​
   Redpill camiasına yeni başlayanlar ya da herhangi bir sorusu olanlar için bu konuyu açıyorum. Size bu konuda önderlik edecek bilgi birikimim olduğunu düşünmüyorum fakat "Kırmızı Hap"'ı uzun süre önce almış birisi olarak bazı konularda tecrübemin olduğunu söyleyebilirim. 
   Sadece ben değil bu konuda herkesin birbirine yardım etmesini bekliyorum. Burada sormak istemeyenler ÖM yoluyla ulaşıp sorularını sorabilir. İsterse de "Anonim soru" diye belirterek ben soruyu sorarım.

YASAL UYARI

• Forum kurallarının "1.4." maddesinde de yazdığı gibi "Forumda Yazılan Mesajlardan Tamamen Yazan Forum Üyesi Sorumludur, forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez." buna istinaden; 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nin 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz, yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ucubeler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, "[email protected]" e-posta adresinden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek şikayetler hakkında gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahibi şahıslara bilgi verilecektir.

Hızlı İşlemler

Kullanıcı Menüsü