Razer Kraken vs Hyperx Cloud II

Winchester

Yeni Ucube
9 Haz 2018
82
10
0
17
Razer Kraken Özellikleri /                                           
[font=Arial, Helvetica, sans-serif]Hoparlörler: 32 mm, Neodim Mıknatıslı[size=x-small][font=Arial, Helvetica, sans-serif] [/font][/font][/size]
[font=Arial, Helvetica, sans-serif]Frekans Aralığı: 20 - 20,000 Hz[size=x-small][font=Arial, Helvetica, sans-serif] [/font][/font][/size]
[font=Arial, Helvetica, sans-serif]Empedans: 32 Ohm[/font]
[font=Arial, Helvetica, sans-serif]Hassasiyet @1 kHz: 112dB[/font]
[font=Arial, Helvetica, sans-serif]Çıkış Gücü: 30 mW[size=x-small][font=Arial, Helvetica, sans-serif] [/font][/font][/size]
[font=Arial, Helvetica, sans-serif]Konnektör: Altın kaplamalı USB[size=x-small][font=Arial, Helvetica, sans-serif] [/font][/font][/size]
[font=Arial, Helvetica, sans-serif]Kablo Uzunluğu: 2m / 6.56ft. örülü USB kablosu[/font]
[font=Arial, Helvetica, sans-serif]Yaklaşık Ağırlık: 250g[/font]
[font=Arial, Helvetica, sans-serif]/[/font]
[font=Arial, Helvetica, sans-serif]Hyperx Cloud II Özellikleri[/font]
[font=Arial, Helvetica, sans-serif][font=Arial, Helvetica, sans-serif]Bağlantı Türü :
 3.5mm
 Driver :
 50 mm
 Empedans
 60 Ohm
 Kablo uzunluğu :
 1 mt + 2 mt = 3 mt 
 Frekans Tepkisi :
 15 Hz-25.000 Hz
 Ağırlık :
 320 Gr
 Garanti Süresi : 
 24 Ay
 Mikrofon Çıkışı : 
-39±3dB
 Uyumluluk : 
 Pc - Ps4 - Ps4 Pro - Xbox One - Xbox One S1 - Mobil - Vr3[/font]
[/font]

[font=Arial, Helvetica, sans-serif][font=Arial, Helvetica, sans-serif]Bu iki dev markayıda kullanma fırsatı yakaladım yaklaşık 4-5 aydır razer kraken kullandım hyperx 3 gündür kullanmaktayım. Benim gibi bilgisayarda oyun veya tasarımla uğraşanlar için avantajlar ve dezavantajları söylemek isterim. Öncellikle Razer'ın uygulamasını indirip bass bossted özelliğini açarsanız hyperdan biraz daha iyi kalmakta konforluda 7.1 sanal ses yapılabilmekte peki ya Hyper ? kafama ilk takışımda cidden kafamda hiç bir şey yok muş gibi hissettim. Kulaklık 7.1'de çok iyi bir kalite sunuyor pubg gibi oyunları rahat oynatıyor ve konforlu, rahatlığından'da ödün vermiyor tek sorunu aşırı sesli olması razer'dan geçincedir herhalde yüksek seslere gelemeyen biriyim ve birazcık rahatsız etti sesi kıs diyorsunuz fakat sesi kısınca ses kasma zorlaşıyor. [/font][/font]
[font=Arial, Helvetica, sans-serif][font=Arial, Helvetica, sans-serif]Eğer benim gibi razer kullanıp buna geçme konusunda şüphe duyuyorsanız duymayın cidden harika bir kulaklık f/p.[/font][/font]

Yasal Uyarı

• 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nin 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz, yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ucubeler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, ''İletişim'' linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek şikayetler hakkında gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahibi şahıslara bilgi verilecektir.

Hızlı Navigasyon

Kullanıcı Menüsü