Proxy and UserAgent Scrapper

Winchester

ResPecT
Emektar
9 Haz 2018
105
25
0
Awards
0
19
Selamlar bugün sizlere kendi yaptığım script'in tanıtımını yapacağım.

Test ve Lab amaçlı üretilmiştir indiren, kullanan ve kullanmaya yönlendiren, zorlayan kullanıcının sorumluluğundadır programı tasarlayan (ben) kişi veya fail hiç bir sorumluluk kabul etmez.

Kurulum
-> Script'in stabil çalışması adına python bilgisayarınızda kurulu olmalıdır en yeni sürümler çok daha iyi olacaktır.
-> Python'u indirdikten hemen sonra dizinine gidip "Scripts" klasöründen cmd ile pip install beautifulsoup4" ile BeautifulSoup kütüphanesini edinmeniz gerekmekte son olarak "pip install requests" yazarak Requests kütüphanelerini kurmanız gerekmekte
Kullanım Amacı
Proxy basitleştirirsek bir web siteye yönlendirme işlemini gerçekleştirirken kullandığımız geçici maskedir VPN'lerin çoğuda aynı mantıkla çalışır sizi bir sunucuya yönlendirir proxy'ler genel olarak şu şekilde gözükür "IP-PORT" diyelim ki siz bir instagram bruteforce programı kurdunuz ve sizden ilk istediği şey genel olarak proxylerin bulunduğu dizin olacaktır script sayesinde her dakika yeni proxyler edinebilirsiniz.

UserAgent basitleştirirsek kimliğimiz ve bilgilerimizdir string type bir veri tutar bu sayede tuttuğu veriler sayesinde kullanılan tarayıcı, işletim sistemi, sürüm gibi bilgileri edinir proxy ilk gizlenme aracımız ise buda 2'dir. Son olarak UserAgent yalnızca hacking alanında değil testing'de de kullanılır instagram, viki gibi sitelerden veri çekerken sorun yaşarsanız (bot olduğunuzu düşünmeleri) useragent kullanabilirsiniz.
Kullanım
Kullanım hakkında çektiğim video
Indirme Linki
Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.
OpenSource;
Gizli içerik
İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı yada beğenmelisiniz.
 
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: djxeon

YASAL UYARI

  • Forum kurallarının "1.4." maddesinde de yazdığı gibi "Forumda Yazılan Mesajlardan Tamamen Yazan Forum Üyesi Sorumludur, forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez." buna istinaden; 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nin 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz, yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ucubeler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, "ihbar@ucubeler.net" e-posta adresinden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek şikayetler hakkında gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahibi şahıslara bilgi verilecektir.

Hızlı İşlemler

Kullanıcı Menüsü