Pdf İzin Düzenleme

oksitlenmis

Yeni Ucube
20 Ağu 2018
42
27
0
Awards
0
20
Şimdi beyler ben buraya YKS sınavı için deli gibi odf atıyorum. Fakat bugün indirdiğim pdflerden birini bastıracakken böyle bir seçeneğin olmadığını fark ettim. İzinlerini kontrol ettiğimde ise izin verilmediğini ve düzeltmenin tek yolunun pdfyi yükleyen kişiden şifreyi almak olduğunu öğrendim. Fakat doğru değil. Eğer şifre basit bir şifre ise vereceğim linkteki site bu işi yaklaşık 30 saniyede hallediyor. Pdfyi siteye yüklüyorsunuz ve kilidi kaldırılmış şekilde size sunuyor. Vaktim olmadığından -yalan deli üşendim- kanıt ekleyemeyeceğim şu an ama deneyenler yazabilir. Benim kullanmak istediğim pdfyi kırdı valla.

Aha bu da site. Görüntülemek için:

Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.

YASAL UYARI

• Forum kurallarının "1.4." maddesinde de yazdığı gibi "Forumda Yazılan Mesajlardan Tamamen Yazan Forum Üyesi Sorumludur, forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez." buna istinaden; 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nin 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz, yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ucubeler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, "ihbar@ucubeler.net" e-posta adresinden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek şikayetler hakkında gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahibi şahıslara bilgi verilecektir.

Hızlı İşlemler

Kullanıcı Menüsü