İSTEK Patron - Professional 3 (FLAC)

Sehzade Otto

Yeni Ucube
Yönetici
Asimile
9 Haz 2018
158
57
0
21
Cvp: Patron - Professional 3 (FLAC)

FLAC yok ama 320 var istersen atabilirim ?

Nameless

Admin
Yönetici
Admin
7 Haz 2018
530
942
0
ucubeler.net

Patron - Diskografi yayınlamayı düşünüyorum. İstediklerinden çok daha fazlasını bulacaksın dostum.

nikserebus

Yeni Ucube
Asimile
8 Haz 2018
217
188
0
41

celalnuriakgun' Alıntı:
Eğer FLAC olursa çok sevinirim gerçekten dostum.
neden bu kadar flac istiyorsun ki? 320 ile flac arasında çok da bir fark bulamadım ben. yanlış anlama sadece flacın tam özelliğini bilmiyorum. ses kayıpsız falan diyorlar orayı anladım ama 320den pek de bir farkı yok. açıklayabilir misin lütfen?

celalnuriakgun

Yeni Ucube
11 Tem 2018
20
0
0
23
İstanbul

nikserebus' Alıntı:
celalnuriakgun' Alıntı:
Eğer FLAC olursa çok sevinirim gerçekten dostum.
neden bu kadar flac istiyorsun ki? 320 ile flac arasında çok da bir fark bulamadım ben. yanlış anlama sadece flacın tam özelliğini bilmiyorum. ses kayıpsız falan diyorlar orayı anladım ama 320den pek de bir farkı yok. açıklayabilir misin lütfen?
Dostum, FLAC sıkıştırılmış ses dosyasıdır ve yüksek kalitededir. FLAC ses uzantılarının kalitesini hissetmek için o seviyeye sahip bir kulaklık gerekir. Ki ayrıca insan kulağı da çok fazla 320 KBPS ve FLAC arasındaki farkı anlayamaz. Ama elimizde en azından CD formatında bir ses var ve bunu istediğin kayıplı ses formatına dönüştürebilirsin ama 320 KBPS'yi dönüştürsen de ses kalitesi aynı düşüklükte kalır. Bunlardan daha önemlisi; ben biraz takıntılı bir insanım, bu yüzden hayatımı da etkiliyor bu durum. FLAC olması çok daha iyi olur benim için. :)

nikserebus

Yeni Ucube
Asimile
8 Haz 2018
217
188
0
41

celalnuriakgun' Alıntı:
nikserebus' Alıntı:
Dostum, FLAC sıkıştırılmış ses dosyasıdır ve yüksek kalitededir. FLAC ses uzantılarının kalitesini hissetmek için o seviyeye sahip bir kulaklık gerekir. Ki ayrıca insan kulağı da çok fazla 320 KBPS ve FLAC arasındaki farkı anlayamaz. Ama elimizde en azından CD formatında bir ses var ve bunu istediğin kayıplı ses formatına dönüştürebilirsin ama 320 KBPS'yi dönüştürsen de ses kalitesi aynı düşüklükte kalır. Bunlardan daha önemlisi; ben biraz takıntılı bir insanım, bu yüzden hayatımı da etkiliyor bu durum. FLAC olması çok daha iyi olur benim için. :)
anladım teşekkürler. forumda bir konu açmıştım bir arkadaş önermişti "deezloader" kullanabilirsin deezerdan müzik indirmek için. sanırım "enable HIFI" seçeneği flac olarak indirmeni sağlıyor. denemedim ama :) eğer direk deezerda görünmüyorsa googledan "sanatçı albüm deezer "şeklinde aratırsan linkini bulup linkiyle de indirebiliyorsun program sayesinde. tavsiye ederim

Yasal Uyarı

• 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nin 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz, yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ucubeler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, ''İletişim'' linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek şikayetler hakkında gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahibi şahıslara bilgi verilecektir.

Hızlı Navigasyon

Kullanıcı Menüsü