P90X Fitness Eğitim Seti

Nameless

Admin
Yönetici
Admin
7 Haz 2018
600
1,614
0
Awards
0
ucubeler.net
Cvp: P90X Fitness Eğitim Seti

@"Tesqal" konuya Drive linki ekledim. Türkçe altyazılı ve full hali.  Bilginize @"Dracula" @"Salvacio" 
İyi forumlar dilerim.

Venia

Tanınmış Ucube
16 Tem 2018
427
860
50
Awards
0
22
Eskişehir

Nameless' Alıntı:
@"Tesqal" konuya Drive linki ekledim. Türkçe altyazılı ve full hali.  Bilginize @"Dracula" @"Salvacio" 
İyi forumlar dilerim.
Teşekkürler,iyi forumlar

Salvacio

Yeni Ucube
Asimile
9 Haz 2018
85
15
0
Awards
0
22

Nameless' Alıntı:
İyi forumlar dilerim.
Teşekkürler dostum.

İSOBAŞKAN

Yeni Ucube
9 Haz 2018
32
0
0
Awards
0
22

Vücut geliştirmek istiyor ve bunun için bir eğitim seti mi arıyorsunuz? P90X Fitness'de yer alan görsel eğitimlere uyarak artık kas yapabilir, hayal ettiğiniz vücuda kavuşabilirsiniz. P90X Fitness, Avrupa'nın en çok beğenilen eğitim setidir. Setteki egzersizler ile kilo verebilir, kas yapabilir, vücut çalışabilirsiniz. . Set yapımcılarına göre stabil çalıştığınız müddetçe 90 günün sonunda hayal ettiğiniz vücuda kavuşacaksınız.
Not : Dvd formatinda pc ye indirmeniz gerekir
Not 2 : Link güncellenmiştir
NOT 3: Drive linki eklenmiştir. 7.8Gb boyutu ile tamdır. Türkçe altyazılıdır. İyi seyirler.
[Gizli içerik]

karantinada iyi gider

Rumobaskan

Yeni Ucube
6 Ara 2019
45
0
0
Awards
0

Vücut geliştirmek istiyor ve bunun için bir eğitim seti mi arıyorsunuz? P90X Fitness'de yer alan görsel eğitimlere uyarak artık kas yapabilir, hayal ettiğiniz vücuda kavuşabilirsiniz. P90X Fitness, Avrupa'nın en çok beğenilen eğitim setidir. Setteki egzersizler ile kilo verebilir, kas yapabilir, vücut çalışabilirsiniz. . Set yapımcılarına göre stabil çalıştığınız müddetçe 90 günün sonunda hayal ettiğiniz vücuda kavuşacaksınız.
NOT 3: Drive linki eklenmiştir. 7.8Gb boyutu ile tamdır. Türkçe altyazılıdır. İyi seyirler.
[Gizli içerik]

Teşekkürler

Pabloescobar29

Yeni Ucube
6 Ocak 2020
37
2
0
Awards
0
Eyw

[Gizli içerik]

YASAL UYARI

• Forum kurallarının "1.4." maddesinde de yazdığı gibi "Forumda Yazılan Mesajlardan Tamamen Yazan Forum Üyesi Sorumludur, forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez." buna istinaden; 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nin 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz, yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ucubeler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, "ihbar@ucubeler.net" e-posta adresinden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek şikayetler hakkında gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahibi şahıslara bilgi verilecektir.

Hızlı İşlemler

Kullanıcı Menüsü