P90X Fitness Eğitim Seti

Venia

Tanınmış Ucube
16 Tem 2018
427
861
50
Awards
0
22
Eskişehir

Vücut geliştirmek istiyor ve bunun için bir eğitim seti mi arıyorsunuz? P90X Fitness'de yer alan görsel eğitimlere uyarak artık kas yapabilir, hayal ettiğiniz vücuda kavuşabilirsiniz. P90X Fitness, Avrupa'nın en çok beğenilen eğitim setidir. Setteki egzersizler ile kilo verebilir, kas yapabilir, vücut çalışabilirsiniz. . Set yapımcılarına göre stabil çalıştığınız müddetçe 90 günün sonunda hayal ettiğiniz vücuda kavuşacaksınız.
Not : Dvd formatinda pc ye indirmeniz gerekir
Not 2 : Link güncellenmiştir 
NOT 3: Drive linki eklenmiştir. 7.8Gb boyutu ile tamdır. Türkçe altyazılıdır. İyi seyirler.
Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.

#Nasos

sudo rm -rf /*
Yönetici
Co-Admin
6 Haz 2018
215
1,265
106
Awards
0
19
İstanbul
Cvp: P90X Fitness Eğitim Seti Türkçe

2 gündür bu programı takip ettiğim bloggerlar öneriyor. Şansa bak ki sen de paylaştın. Evren gelişmemi istiyor. :) teşekkürler dostum

Dracula

Yeni Ucube
Asimile
14 Haz 2018
30
10
0
Awards
0

#Nasos' Alıntı:
2 gündür bu programı takip ettiğim bloggerlar öneriyor. Şansa bak ki sen de paylaştın. Evren gelişmemi istiyor. :) teşekkürler dostum
Ben de dün spor salonuna yazılmıştım  :))
[hr]
Dosya puf olmuş  :dontknow:

Salvacio

Yeni Ucube
Asimile
9 Haz 2018
85
15
0
Awards
0
22

Teşekkürler dostum.
Evet dostlar tekrardan yüklemeniz dileğiyle  :)

#Nasos

sudo rm -rf /*
Yönetici
Co-Admin
6 Haz 2018
215
1,265
106
Awards
0
19
İstanbul

@"Tesqal" linki güncelleyince haber ver konuyu açayım. Boşu boşuna yorum atılmasın.

Salvacio

Yeni Ucube
Asimile
9 Haz 2018
85
15
0
Awards
0
22

Dostum güzel dostum paylaşımından dolayı teşekkürler tekrardan . Sana bir tavsiyem var. Paylaşmadan önce dosyayı bir bak bir araştır . İçinde ne var diye. Bak hem eksik dosya hem de en önemlisi Türkçe alt yazılı değil. Yani şu an hiçbir işime yaramaz bu dosya . Ondan dolayı önce bir araştır dosyayı ondan sonra paylaş. Amaç bir günde 100 tane dosya paylaşmak değil yararlı dosya paylaşabilmektir. Tamam mı dostum ?

Venia

Tanınmış Ucube
16 Tem 2018
427
861
50
Awards
0
22
Eskişehir

Salvacio' Alıntı:
Dostum güzel dostum paylaşımından dolayı teşekkürler tekrardan . Sana bir tavsiyem var. Paylaşmadan önce dosyayı bir bak bir araştır . İçinde ne var diye. Bak hem eksik dosya hem de en önemlisi Türkçe alt yazılı değil. Yani şu an hiçbir işime yaramaz bu dosya . Ondan dolayı önce bir araştır dosyayı ondan sonra paylaş. Amaç bir günde 100 tane dosya paylaşmak değil yararlı dosya paylaşabilmektir. Tamam mı dostum ?
Öncelikle hitap şeklin hiç uygun değil ama onu sorun etmiyorum şu anda. ikinci olarak ben kendim kullaniyorum programi evet linkler kirilmisti sadece birini duzeltebildim. son olarak işine yaramiyorsa kullanmazsin kullanicagin sey orjinal degil her zaman bir yerden patlak veriyor

Salvacio

Yeni Ucube
Asimile
9 Haz 2018
85
15
0
Awards
0
22

Tesqal' Alıntı:
Salvacio' Alıntı:
Öncelikle hitap şeklin hiç uygun değil ama onu sorun etmiyorum şu anda. ikinci olarak ben kendim kullaniyorum programi evet linkler kirilmisti sadece birini duzeltebildim. son olarak işine yaramiyorsa kullanmazsin kullanicagin sey orjinal degil her zaman bir yerden patlak veriyor  
​​​​​Dostum neden açıklama bölümünde Türkçe alt yazılı dedin kendin kullanıyorsan bunun Türkçe alt yazılı olmadığını bilirdin yanlış mıyım?

Venia

Tanınmış Ucube
16 Tem 2018
427
861
50
Awards
0
22
Eskişehir

Dvd den cıkartinca rarda türkçe dil paketi var azıcık araştirmayi oğrenseniz her şeyi bizden beklemeseniz

Dracula

Yeni Ucube
Asimile
14 Haz 2018
30
10
0
Awards
0

Tesqal' Alıntı:
Dvd den cıkartinca rarda türkçe dil paketi var azıcık araştirmayi oğrenseniz her şeyi bizden beklemeseniz
P90X.Xtreme.Workout.part1.rar şeklinde paylaştığın dosyanın içersinde altyazı bulunmuyor dostum.

Venia

Tanınmış Ucube
16 Tem 2018
427
861
50
Awards
0
22
Eskişehir

Dracula' Alıntı:
Tesqal' Alıntı:
P90X.Xtreme.Workout.part1.rar şeklinde paylaştığın dosyanın içersinde altyazı bulunmuyor dostum. 
Malesef altyaziyi kurtaramadim kırilan linkde kaldi

YASAL UYARI

• Forum kurallarının "1.4." maddesinde de yazdığı gibi "Forumda Yazılan Mesajlardan Tamamen Yazan Forum Üyesi Sorumludur, forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez." buna istinaden; 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nin 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz, yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ucubeler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, "ihbar@ucubeler.net" e-posta adresinden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek şikayetler hakkında gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahibi şahıslara bilgi verilecektir.

Hızlı İşlemler

Kullanıcı Menüsü