Online olarak izlenen vidoları hızlandırma (ANLATIM)

Xenonn

Yeni Ucube
8 Haz 2018
83
0
0
Awards
0
19
Öncelikle verdiğim linkteki uzantıyı (BEN CROME KULLANIYORUM VE EKLENTİ CROMUN KENDİ EKLENTİSİ OLDUĞU İÇİN DİĞER ARAMA MOTORLARINDA İŞE YARAR MI BİLEMİYORUM) CROMA ekleyin.

https://chrome.google.com/webstore/detail/html5-video-speed-control/ejdipbccipeloijefbkiakckfhdbgocg

Uzantıyı ekledikten sonra herhangi bir sitedeki videoyu açtığınızda kendiliğinden videonun sol üst köşesine eklenecektir.

1X'ten 7Xe (meraktan bakmıştım 7den sonra da devam ediyor ama devam etmedim) hızlandırma seçeneği var.

Hızlandırma reklamlarda da etkilidir.Uzun süre beklemek zorunda değilsiniz (atla seçeneği yoksa).

YASAL UYARI

• Forum kurallarının "1.4." maddesinde de yazdığı gibi "Forumda Yazılan Mesajlardan Tamamen Yazan Forum Üyesi Sorumludur, forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez." buna istinaden; 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nin 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz, yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ucubeler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, "[email protected]" e-posta adresinden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek şikayetler hakkında gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahibi şahıslara bilgi verilecektir.

Hızlı İşlemler

Kullanıcı Menüsü