ÇÖZÜLDÜ Old G - Kanvas

Blacksky

Yeni Ucube
Asimile
7 Haz 2018
508
95
0
Awards
0
30
Arkadaşlar bu albümün 2 versiyonu var sanırım ben 12 Şarkılı olanı istiyorum elinde olan varsa paylaşırsa sevinirim.

nikserebus

Yeni Ucube
Asimile
8 Haz 2018
227
279
0
Awards
0
42
Cvp: Old G - Kanvas

ben arşiv benim değil ama şöyle bir old g arşivi var. https://yadi.sk/d/QH-1iilY3JMKjA albüm parçalarının içinde olması lazım buyur kardeş
[hr]

evet içinde var albüm parçaları seçerek indirirsin

Nameless

Admin
Yönetici
Admin
7 Haz 2018
600
1,591
0
Awards
0
ucubeler.net

İndirme dostun oradan. 1-2mb şarkılar. Kalitesiyle doğru orantılı. Bende var iki versiyon da ama internetim yok uplayacak kadar

nikserebus

Yeni Ucube
Asimile
8 Haz 2018
227
279
0
Awards
0
42

Nameless' Alıntı:
İndirme dostun oradan. 1-2mb şarkılar. Kalitesiyle doğru orantılı. Bende var iki versiyon da ama internetim yok uplayacak kadar
haklısın dostum kaliteleri düşük bulamamıştım mecbur onlara kalmıştım. uygun bir durumda yüklersen hoş olur

Nameless

Admin
Yönetici
Admin
7 Haz 2018
600
1,591
0
Awards
0
ucubeler.net

nikserebus' Alıntı:
Nameless' Alıntı:
haklısın dostum kaliteleri düşük bulamamıştım mecbur onlara kalmıştım. uygun bir durumda yüklersen hoş olur
İnternet bulduğum anda

Nameless

Admin
Yönetici
Admin
7 Haz 2018
600
1,591
0
Awards
0
ucubeler.net

nikserebus' Alıntı:
Nameless' Alıntı:
Blacksky' Alıntı:
Beklemedeyim o hal de sağolun
Tıklayın ve Gidin beyler. Keyifli Dinlemeler...

YASAL UYARI

• Forum kurallarının "1.4." maddesinde de yazdığı gibi "Forumda Yazılan Mesajlardan Tamamen Yazan Forum Üyesi Sorumludur, forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez." buna istinaden; 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nin 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz, yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ucubeler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, "ihbar@ucubeler.net" e-posta adresinden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek şikayetler hakkında gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahibi şahıslara bilgi verilecektir.

Hızlı İşlemler

Kullanıcı Menüsü