Öneriler

Merchisiten

Yeni Ucube
27 Haz 2018
13
0
0
Awards
0
18
Sakarya
market sistemi gelebilir bence bu şekilde mesela forumdaki aktifliğine göre para kazanıp marketten mesela profil fotoğrafını gif yapma özelliğini alsan yada imza ayraç stilleri olsun yada statüyü belirleyen küçük resimler işte takımlar mesela ::)
ayrıca rütbeleri anlatan bir konu yok buda gerekli bir şey.
[hr]
ayrıca nicklere parıltı ve https://www.sinister.ly/images/groupimages/extra/sparkle.gif gibi gifler nick ardına alına bilir rütbe sisteminde veya market sisteminde

Dracula

Yeni Ucube
Asimile
14 Haz 2018
30
3
0
Awards
0
Cvp: Öneriler

Market gereksiz bir şey insanların spam mesajlar atmasına neden oluyor. Onun yerine forumda VIP sistemi etkin ben aldım memnunum.

Forum Rütbeleri: http://ucubeler.net/konu-forum-rutbeleri.html

Merchisiten

Yeni Ucube
27 Haz 2018
13
0
0
Awards
0
18
Sakarya

görmemişim aramıştım oysaki :) peki diğer özelliklerin farklı bir şekilde eklenme ihtimali yok mu ?

Nameless

AdMiN
Yönetici
Admin
7 Haz 2018
542
1,103
0
Awards
0
ucubeler.net

Merchisiten' Alıntı:
görmemişim aramıştım oysaki :) peki diğer özelliklerin farklı bir şekilde eklenme ihtimali yok mu ?
'Forum Rütbeleri' konumu nasıl görmezsin :)
Çok uğraştım o konu için. 

Onun dışında market sistemi için henüz erken diye düşünüyoruz. Ama aklımızda.

Merchisiten

Yeni Ucube
27 Haz 2018
13
0
0
Awards
0
18
Sakarya

Nameless' Alıntı:
Merchisiten' Alıntı:
'Forum Rütbeleri' konumu nasıl görmezsin :)
Çok uğraştım o konu için. 

Onun dışında market sistemi için henüz erken diye düşünüyoruz. Ama aklımızda.
ben heralde etkinlik yeri diyip girmemiştim meğersem ordaymış :D

YASAL UYARI

• Forum kurallarının "1.4." maddesinde de yazdığı gibi "Forumda Yazılan Mesajlardan Tamamen Yazan Forum Üyesi Sorumludur, forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez." buna istinaden; 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nin 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz, yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ucubeler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, "[email protected]" e-posta adresinden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek şikayetler hakkında gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahibi şahıslara bilgi verilecektir.

Hızlı İşlemler

Kullanıcı Menüsü