Duyuru Müzik Şikayetleriniz İçin

bugrahanakca

Moderatör
Yönetici
Moderatör
V.I.P.
Müzik Mod
7 Haz 2018
323
1,073
0
Awards
0
İzmir
İyi forumlar arkadaşlar,
Daha kaliteli bir müzik platformu için youtube'tan convert edilmiş, hasarlı müzik dosyası, albüm etiket bilgileri ve kapak resmi eksik olması, belirtilen kaliteden düşük müzik dosyası gibi sorunları olan müzik paylaşımlarınızı bu konu altından bildiriniz.
Şikayet için yazarken kanıt olarak ss de atmanızı rica ederim.(Zorunlu tutmuyorum ama daha hızlı müdahele edebilirim)
Belirttiğim kriterlerde bir paylaşım doğrudan silinecektir.
Eğer ki orijinal ses dosyalarına sahip olup da etiket ve albüm kapağı eksikse yardımcı olunup tam bir paylaşım yapmanız sağlanacaktır.

Son düzenleme:

nikserebus

Yeni Ucube
Asimile
8 Haz 2018
227
287
0
Awards
0
42
evet flac formatı çok kaliteli ama kapladığı alanı haketmiyor. bu yüzden daha az yer kaplayıp yakın kalitede olan m4a daha cazip bence. dolayısıyla m4a paylaşımlarının arttırılması daha hoş olur.

Nameless

Admin
Yönetici
Admin
7 Haz 2018
600
1,615
0
Awards
0
ucubeler.net
evet flac formatı çok kaliteli ama kapladığı alanı haketmiyor. bu yüzden daha az yer kaplayıp yakın kalitede olan m4a daha cazip bence. dolayısıyla m4a paylaşımlarının arttırılması daha hoş olur.
FLAC formatı, boyutunu hak eden bir format dostum. Ona göre bir cihaz ve ona göre bir kulaklık kullanmak şartıyla. Ve M4a formatına gelirsek, vakit bulamadığım için flac'ları m4a olarak sunamıyorum. Bu ara 1-2 boş vaktim vardı. Onda da flac verip gittim. Yazdan itibaren kesintisiz bir şekilde olacağına söz verebilirim. Ama benden paydos

• Beğen
Tepkiler: by_abs

nikserebus

Yeni Ucube
Asimile
8 Haz 2018
227
287
0
Awards
0
42
FLAC formatı, boyutunu hak eden bir format dostum. Ona göre bir cihaz ve ona göre bir kulaklık kullanmak şartıyla. Ve M4a formatına gelirsek, vakit bulamadığım için flac'ları m4a olarak sunamıyorum. Bu ara 1-2 boş vaktim vardı. Onda da flac verip gittim. Yazdan itibaren kesintisiz bir şekilde olacağına söz verebilirim. Ama benden paydos
aslında haklısın, ben sadece telefon kullandığım için fazla geliyor sanırım. yine de ilgin için teşekkürler.

YASAL UYARI

• Forum kurallarının "1.4." maddesinde de yazdığı gibi "Forumda Yazılan Mesajlardan Tamamen Yazan Forum Üyesi Sorumludur, forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez." buna istinaden; 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nin 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz, yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ucubeler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, "ihbar@ucubeler.net" e-posta adresinden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek şikayetler hakkında gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahibi şahıslara bilgi verilecektir.

Hızlı İşlemler

Kullanıcı Menüsü