Duyuru Müzik Paylaşımı Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nameless

AdMiN
Yönetici
Admin
7 Haz 2018
601
1,481
0
Awards
0
ucubeler.net
Merhabalar Ucube Halkı...
-
Son zamanlarda müzik paylaşımı konusunda bazı sıkıntılarımız oldu. Hepsinin farkındayız. Buna göre attığımız ilk adım şu:

Her gün (kendi adıma konuşuyorum) sadece 1 konu paylaşacağım. Belki 2 olabilir ama 1 kesin.
-

Herkesin yoğun bir hayatı olduğu için bazen sıkıntılar oluşabiliyor. Onu çözmek için elimizden geleni yaptığımıza dair inancınız tam olsun.
-

O zaman gelsin bakalım istekler :)

Nameless

AdMiN
Yönetici
Admin
7 Haz 2018
601
1,481
0
Awards
0
ucubeler.net
Sözümü tutmamak gibi değil de tutamamak kısmında kaldım bu işin. Yaza kadar ciddi anlamda yoğunum. İdare etmeye çalıştım ama başaramadım. Yaza kadar paylaşım sözüm yoktur artık ama bu değildir ki paylaşım yapmayacağım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

YASAL UYARI

• Forum kurallarının "1.4." maddesinde de yazdığı gibi "Forumda Yazılan Mesajlardan Tamamen Yazan Forum Üyesi Sorumludur, forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez." buna istinaden; 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nin 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz, yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ucubeler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, "ihbar@ucubeler.net" e-posta adresinden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek şikayetler hakkında gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahibi şahıslara bilgi verilecektir.

Hızlı İşlemler

Kullanıcı Menüsü