Mission: Impossible - Yansımalar

#Nasos

sudo rm -rf /*
Yönetici
Co-Admin
6 Haz 2018
216
1,328
106
Awards
0
19
İstanbul
0.00 yıldız(lar) Değerlendirme: 0.00/5 0 Kullanılan
Başlık: Mission: Impossible - Yansımalar

Tür: Aksiyon, Gerilim, Macera

Yönetmen: Christopher McQuarrie

Oyuncular: Tom Cruise, Rebecca Ferguson, Michelle Monaghan, Ving Rhames, Henry Cavill, Simon Pegg, Wes Bentley, Sean Harris, Angela Bassett, Vanessa Kirby, Frederick Schmidt, Alec Baldwin, Liang Yang, Kristoffer Joner, Wolf Blitzer, Dean Ashton, Alix Bénézech, Joey Ansah, Velibor Topic, Alexandre Poole, Andrew Cazanave Pin, Christophe de Choisy, Guy Remy, Jean Baptiste Fillon, Maximilian Geller, Olivier Huband, Raphael Desprez, Raphael Joner, Thierry Picaut, Vincent Latorre, Harvey Djent, Grahame Fox, David Mumeni, Charlie Archer, Caspar Phillipson, Ffion Jolly, Lolly Adefope, Ross O'Hennessy, Russ Bain, Nigel Allen, Tracey Saunders, Alicia Mencía Castaño, Conny Sharp, Jessie Vinning, Stuart Davidson, Julianne Binard, Bernardo Santos, Lampros Kalfuntzos

Vizyon Tarihi: 2018-07-13

Süre: 147

Yer: Serinin 6. filminde, Ethan Hunt (Tom Cruise) ve IMF (İmkansız Görev Gücü) ekibi, bir görevin yanlış gitmesinden sonra bazı müttefiklerinin de desteğiyle zamana karşı yarışmak zorundadır.
 
Yayınlandığı ilk andaki film bilgileri The Movie Database

YASAL UYARI

  • Forum kurallarının "1.4." maddesinde de yazdığı gibi "Forumda Yazılan Mesajlardan Tamamen Yazan Forum Üyesi Sorumludur, forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez." buna istinaden; 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nin 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz, yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ucubeler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, "ihbar@ucubeler.net" e-posta adresinden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek şikayetler hakkında gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahibi şahıslara bilgi verilecektir.

Hızlı İşlemler

Kullanıcı Menüsü