Merhaba.

altay

Yeni Ucube
Asimile
13 Ocak 2019
576
857
0
Awards
0
Biraz geç oldu ama yazmak istedim, internette kaliteli rap trap hip hop müziği ararken bu siteyi keşfettim, ucubelerin sınıfüstü ve müziğin kalitesi ile harman olması sonucu burada çok mutlu oluyorum.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: emrezeo

Nameless

Admin
Yönetici
Admin
7 Haz 2018
600
1,591
0
Awards
0
ucubeler.net
Biz teşekkür ederiz dostum. Yaşadığımız sürece yardımcı olmaya çalışacağız. Bu forum olur olmaz ama mutaka devam eder...

• Beğen
Tepkiler: altay

C1H4N

Moderatör
Moderatör
7 Haz 2018
167
363
0
Awards
0
binstagram.site
Biraz geç oldu ama yazmak istedim, internette kaliteli rap trap hip hop müziği ararken bu siteyi keşfettim, ucubelerin sınıfüstü ve müziğin kalitesi ile harman olması sonucu burada çok mutlu oluyorum.
Hep beraber daha iyi olacağız.Senden de en kısa sürede paylaşımlar bekliyoruz.Ucubelere Hoşgeldin

• Beğen
Tepkiler: altay

YASAL UYARI

• Forum kurallarının "1.4." maddesinde de yazdığı gibi "Forumda Yazılan Mesajlardan Tamamen Yazan Forum Üyesi Sorumludur, forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez." buna istinaden; 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nin 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz, yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ucubeler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, "ihbar@ucubeler.net" e-posta adresinden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek şikayetler hakkında gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahibi şahıslara bilgi verilecektir.

Hızlı İşlemler

Kullanıcı Menüsü