MATEMATİK İÇİN ZİKİR(TYT-AYT KASAN GELSİN)

buridrk

Yeni Ucube
Asimile
9 Haz 2018
5
0
0
20
Evet arkadaşlar TYT-AYT yaklaştı benide girecegim sınav ve matematik sorunumuz var ve bununla ilgili bir zikir buldum ve herkesin kullanabilmesi için buraya paylaşıyorum. Matematik için her gün 148 ya muhsi c.c oku 37 ya evvel c.c 184 ya mukaddim 305 ya kadir c.c okunması gerekir.

Nameless

Admin
Yönetici
Admin
7 Haz 2018
530
891
0
ucubeler.net
Cvp: MATEMATİK İÇİN ZİKİR(TYT-AYT KASAN GELSİN)

Komik geldi bana :) Sınava çalışmayıp bunları mı okuyacağız dostum?

buridrk

Yeni Ucube
Asimile
9 Haz 2018
5
0
0
20

Nameless' Alıntı:
Sınava çalışmazsan etkisi olmaz bunlar kuran-ı kerimdeki esmalardır ve eksikigini tamamlar tesirlidir.
Emeksiz hiçbirşey olmaz bunlar yardımcı etkendir.
[hr]
Sarıcizmeli' Alıntı:
Denemekte fayda var
İnancınız varsa ve derse iyi kötü çalıştıysanız etkisni görürsünüz çalışmadan olmaz.
[hr]
kolobay' Alıntı:
Nameless' Alıntı:
Rakip eliyor kanka xjjdb
Elenen eleniyor be :D

mirbey

Yeni Ucube
14 Haz 2018
11
0
0
26

Ciddi olamazsınız. Şaka mı bu?

Xenonn

Yeni Ucube
8 Haz 2018
66
0
0
19

buridrk' Alıntı:
Evet arkadaşlar TYT-AYT yaklaştı benide girecegim sınav ve matematik sorunumuz var ve bununla ilgili bir zikir buldum ve herkesin kullanabilmesi için buraya paylaşıyorum. Matematik için her gün ***148 ya muhsi c.c oku 37 ya evvel c.c 184 ya mukaddim 305 ya kadir c.c*** okunması gerekir.
türçkesi ne bunun

buridrk

Yeni Ucube
Asimile
9 Haz 2018
5
0
0
20

Xenonn' Alıntı:
buridrk' Alıntı:
Evet arkadaşlar TYT-AYT yaklaştı benide girecegim sınav ve matematik sorunumuz var ve bununla ilgili bir zikir buldum ve herkesin kullanabilmesi için buraya paylaşıyorum. Matematik için her gün ***148 ya muhsi c.c oku 37 ya evvel c.c 184 ya mukaddim 305 ya kadir c.c*** okunması gerekir.
türçkesi ne bunun
Allahın adı diger tabir ile Esmaül Hüsna
[font=Segoe,]Ya Muhsi ; Yarattığı ve yaratacağı bütün varlıkların sayısını bilen.[/font]
[font=Segoe,]Ya Evvel ; [size=medium][font=Segoe,]Ezeli olan, varlığının başlangıcı olmayan.[/font][/font][/size]
[font=Segoe,][size=medium][font=Segoe,]Ya Mukaddim ; [size=medium][font=Segoe,]Dilediğini, öne alan, yükselten.[/font][/font][/size][/font][/size]
[font=Segoe,][size=medium][font=Segoe,][size=medium][font=Segoe,]Ya Kadir ; [size=medium][font=Segoe,]Dilediğini dilediği gibi yaratmaya muktedir olan.[/font][/font][/size][/font][/size][/font][/size]

Yasal Uyarı

• 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nin 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz, yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ucubeler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, ''İletişim'' linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek şikayetler hakkında gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahibi şahıslara bilgi verilecektir.

Hızlı Navigasyon

Kullanıcı Menüsü