Link Çevirme !!!!

Venia

Tanınmış Ucube
16 Tem 2018
427
849
50
Awards
0
22
Eskişehir
Turbobit en fazla kullanılan indirme sitelerinden biridir. Genelde turbobit linklerinden indirme yaptığımızda 60 dakikada bir indirebilme yapabildiğimiz için sıkıntı yaşarız. Bu yüzden sizlere Turbobit Premium Generator sitelerini vereceğim. Direk sitelere geçelim
Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.

Son düzenleme:

Xenonn

Yeni Ucube
8 Haz 2018
87
1
0
Awards
0
20
Cvp: Link Çevirme !!!!

Tesqal' Alıntı:
Nameless' Alıntı:
Cbox.turkdown.com 
Alemdarleech.com 
Bu ikisi yıkım ekibi
Siz diyorsanız dogrudur sayın adminim  :D 
üye olmaktan biraz çekiniyorum bi sorun olmaz herhalde
birde sen hangisini kullanıyorsun ya da hangisi daha iyi desem daha doğru olur

Nameless

Admin
Yönetici
Admin
7 Haz 2018
600
1,591
0
Awards
0
ucubeler.net

Xenonn' Alıntı:
Tesqal' Alıntı:
Siz diyorsanız dogrudur sayın adminim  :D 
İkisi de çok iyidir dostum. Sorun yok yani hiçbirinde. Gönül rahatlığı ile ksydolabilirsin. Ve ben cbox.turkdown.com'u kullanıyorum. Bazen diğerine geçiyorum falan. Ama ikisinden başka kullandığım çevirici yok. Çünkü diğerleri çöp

Venia

Tanınmış Ucube
16 Tem 2018
427
849
50
Awards
0
22
Eskişehir

Nameless' Alıntı:
Xenonn' Alıntı:
İkisi de çok iyidir dostum. Sorun yok yani hiçbirinde. Gönül rahatlığı ile ksydolabilirsin. Ve ben cbox.turkdown.com'u kullanıyorum. Bazen diğerine geçiyorum falan. Ama ikisinden başka kullandığım çevirici yok. Çünkü diğerleri çöp 
Digerlerine çöp demiyelimde biraz daha düşuk seviyede desek daha doğru olur

uzumymw

Yeni Ucube
20 Haz 2018
25
0
0
Awards
0
21
izmir
Turbobit en fazla kullanılan indirme sitelerinden biridir. Genelde turbobit linklerinden indirme yaptığımızda 60 dakikada bir indirebilme yapabildiğimiz için sıkıntı yaşarız. Bu yüzden sizlere Turbobit Premium Generator sitelerini vereceğim. Direk sitelere geçelim
[Gizli içerik]
[Gizli içerik]
teşekkürler umarım çalışır

YASAL UYARI

• Forum kurallarının "1.4." maddesinde de yazdığı gibi "Forumda Yazılan Mesajlardan Tamamen Yazan Forum Üyesi Sorumludur, forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez." buna istinaden; 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nin 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz, yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ucubeler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, "ihbar@ucubeler.net" e-posta adresinden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek şikayetler hakkında gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahibi şahıslara bilgi verilecektir.

Hızlı İşlemler

Kullanıcı Menüsü