Konu Takibindeki Hata

ET TA MERE

Comunistanbul
Asimile
13 Haz 2018
115
15
0
26
Harikalar diyarı
www.benavsilent.hol.es
Çok kıymetli adminlerimiz...
arkadaşlarımız çok güzel konular paylaşıyorlar mesela. ben o konuları daha sonra tekrar okumak için takip ediyorum. takibe alırken "[size=small][size=small]E-Posta Bildirimi Almak İstemiyorum[/size][/size]"u seçtiğim halde her yorum eklendiğinde bildirim geliyor. bu sorunu çözeceğinize eminim. şimdiden kolay gelsin.

Nameless

Admin
Yönetici
Admin
7 Haz 2018
530
886
0
ucubeler.net
Cvp: Konu Takibindeki Hata

'E-Posta Bildirimi Almak İstemiyorum' bunu seçersen e-mail almazsın. Almıyorsun da. Eğer açtığın konulara yorum yazılırsa o zaman bildirim alırsın. Sorun yok yani. İstersen Takip Etmek İstemiyorum seçersin.

Nameless

Admin
Yönetici
Admin
7 Haz 2018
530
886
0
ucubeler.net
Cvp: Konu Takibindeki Hata

ET TA MERE' Alıntı:
eski forumda önemli gördüğüm, daha sonra tekrar tekrar bakacağım konuları bu şekilde takip ederdim. ama bildirim gelmezdi. neyse sıkıntı değil. iyi forumlar.
Kullanıcı Kontrol Paneline gir, sol tarafta Bildirim Ayarları diye bi yer var. Ona tıkla. İstediklerinin tikini kaldır. Ona göre bildirim almazsın

Yasal Uyarı

• 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nin 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz, yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ucubeler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, ''İletişim'' linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek şikayetler hakkında gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahibi şahıslara bilgi verilecektir.

Hızlı Navigasyon

Kullanıcı Menüsü