ÇÖZÜLDÜ Konu Açamıyorum

Stabil

Yeni Ucube
11 Haz 2018
39
33
0
Awards
0
29
Merhaba. Konu açarken hata veriyor.

Hata! Bazı sorunlarla karşılaştık.Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.Sorun kullandığınız tarayıcısından kaynaklıda olabilir.
 
Son düzenleme:

#Nasos

sudo rm -rf /*
Yönetici
Co-Admin
6 Haz 2018
186
657
106
Awards
0
18
İstanbul
Sorunu yaşayan çok arkadaş var. Çerezleri temizleyip denerseniz çözülür muhtemelen. Sunucu kaynaklı bir problem var.
 

black tiger

Yeni Ucube
17 Haz 2018
63
43
0
Awards
0
Geçmişi tamamen temizlememe rağmen olmadıı,konuya link elediğimde sıkıntı oluyordu, @C1H4N ın dediği gibi bb code ayarlarına girin,orada eklediğiniz link kısmında ''URL link URL'' tarzı bir kısım göreceksiniz,linki url ekleriyle bitişik göreceksiniz,linkin başında sonunda diğer ön eklerle arasında bir boşluk kalacak şekilde düzenlediğinizde sorun çözülüyor,en azından bende çözüldü,iyi forumlar.
 

YASAL UYARI

  • Forum kurallarının "1.4." maddesinde de yazdığı gibi "Forumda Yazılan Mesajlardan Tamamen Yazan Forum Üyesi Sorumludur, forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez." buna istinaden; 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nin 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz, yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ucubeler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, "[email protected]" e-posta adresinden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek şikayetler hakkında gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahibi şahıslara bilgi verilecektir.

Hızlı İşlemler

Kullanıcı Menüsü