Kilo Aldırmadan / İsteğe Göre Aldıran Bol Proteinli Muhteşem Sabah Kahvaltısı :)

Winchester

Yeni Ucube
9 Haz 2018
81
9
0
17
Selamlar Dostlar, sabah kahvaltısı yapıp karnınız acıkmasın ama kilo aldırmasın vede bir yandan protein deposu olsun mu diyorsunuz ?

O zaman elinize bir kağıt kalem alın bu kolay yapılması olan kahvaltıyı sizlere sunuyorum.

Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.

Reis.38

Moderatör
Moderatör
10 Tem 2018
135
101
0
21
İzmir
Cvp: Kilo Aldırmadan / İsteğe Göre Aldıran Bol Proteinli Muhteşem Sabah Kahvaltısı :)

teşekkürler

€lâstiKafa

Yeni Ucube
14 Haz 2018
28
9
0
Cvp: Kilo Aldırmadan / İsteğe Göre Aldıran Bol Proteinli Muhteşem Sabah Kahvaltısı :)

Eyv bro bakalım, Kilo almam gerek benim de :)

darkof

Yeni Ucube
18 Haz 2018
28
0
0
28

Teşekkürler

Typkzc

Yeni Ucube
Asimile
7 Haz 2018
51
12
0
20

Eyvallah
[hr]
Eyvallah

Gasep

Yeni Ucube
8 Haz 2018
88
42
0
20

İşime yarayacak cinsten , teşekkürler. 

cihanqw

Yeni Ucube
5 Nis 2019
4
0
0
Teşekkürler ihtiyacımız vardı önümüz yaz [emoji28]

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cihanqw

Yeni Ucube
5 Nis 2019
4
0
0
Selamlar Dostlar, sabah kahvaltısı yapıp karnınız acıkmasın ama kilo aldırmasın vede bir yandan protein deposu olsun mu diyorsunuz ?

O zaman elinize bir kağıt kalem alın bu kolay yapılması olan kahvaltıyı sizlere sunuyorum.

[Gizli içerik]
[emoji28][emoji28]

cihanqw

Yeni Ucube
5 Nis 2019
4
0
0
Teşekkürler önümüz yaz nede olsa [emoji28][emoji28]

Yasal Uyarı

• 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nin 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz, yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ucubeler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, ''İletişim'' linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek şikayetler hakkında gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahibi şahıslara bilgi verilecektir.

Hızlı Navigasyon

Kullanıcı Menüsü