ÇÖZÜLDÜ "Killa Hakan"

nikserebus

Yeni Ucube
Asimile
8 Haz 2018
227
279
0
Awards
0
42
arkadaşlar killa hakanın albüm dışı parçalarını toplamaya çalışıyorum da birtakım parçalar platformlardan kaldırılmış. elinde olan veya kurtarabilecek olan varsa sevinirim

bir de Mr. L Lebenswerk albümünden kinder des blocks düeti

yardımcı olursanız çok sevinirim

nikserebus

Yeni Ucube
Asimile
8 Haz 2018
227
279
0
Awards
0
42
eko fresh killa hakan yener - çilekeş
killa hakan ceza elveda
killa hakan güllerin solacak
killa hakan rapangels yavaş ol

bu parçaları da düzgün kalitede alabilirsem çok güzel olur. arşive eklenmiş olur hem

Blacksky

Yeni Ucube
Asimile
7 Haz 2018
508
95
0
Awards
0
30
yeniden teşekkürler. güllerin solacak çok sağlam parça. aramaya devam edeceğim bulduğum gibi diskografiye eklerim

edit: elvedanın daha kaliteli versiyonunu arıyordum :/
Rica ederim dostum . O parça dissti sanırım. Valla elimde sadece o kalitede olanı var şarkı çıktığı zaman o kalitede bulmuşum, youtubedan indirme değil fakat kalite düşük

• Beğen
Tepkiler: nikserebus

YASAL UYARI

• Forum kurallarının "1.4." maddesinde de yazdığı gibi "Forumda Yazılan Mesajlardan Tamamen Yazan Forum Üyesi Sorumludur, forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez." buna istinaden; 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nin 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz, yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ucubeler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, "ihbar@ucubeler.net" e-posta adresinden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek şikayetler hakkında gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahibi şahıslara bilgi verilecektir.

Hızlı İşlemler

Kullanıcı Menüsü