Jigsaw-Testere 8 Soundtrack Albüm

black tiger

Yeni Ucube
17 Haz 2018
61
34
0

LİNK
Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.

Albüm kapak resmi klasör içinde olup parçalara eklenmemiştir,internette küçük bir araştırma ile kendiniz ekleyebilirsiniz,iyi dinlemeler.

Nameless

Admin
Yönetici
Admin
7 Haz 2018
530
942
0
ucubeler.net
Cvp: Jigsaw-Testere 8 Soundtrack Albüm 320 Kbps

Ya hocam, türkçe dublaj gelmedi mi bu filmin hâlâ? Kaç ay oldu :) (sizin işiniz bu anlamında söylemiyorum, testere yi gördüm aklıma geldi)

Arşivci

VIP Ucube
V.I.P.
10 Haz 2018
43
3
0

Nameless' Alıntı:
Ya hocam, türkçe dublaj gelmedi mi bu filmin hâlâ? Kaç ay oldu :) (sizin işiniz bu anlamında söylemiyorum, testere yi gördüm aklıma geldi)
Türkçe dublaj dedin beni üzdün...

black tiger

Yeni Ucube
17 Haz 2018
61
34
0

Nameless' Alıntı:
Türkçe dublajları var ama izlenecek gibi değil,ses başka bir yerden geliyor gibi,yakında iyi bir şekilde çıkar sanırım.Denk gelirsem link paylaşırım.

Yasal Uyarı

• 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nin 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz, yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ucubeler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, ''İletişim'' linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek şikayetler hakkında gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahibi şahıslara bilgi verilecektir.

Hızlı Navigasyon

Kullanıcı Menüsü