İndirilenler Klasörü İçindekilerin Silinmesi

Xenonn

Yeni Ucube
8 Haz 2018
83
1
0
Awards
0
21
Dün indirilener klasörüne girmek istediğimden tam olarak hatırlayamadığım ama diskin takılı olduğuna emin olun gibisinden bir uyarı veriyor ve klasöre giremiyordum.Fazla uğraşmayıp bilgisayarı kapattım.Sabah baktığımda ise klasör bomboştu.Silinenler nereye gitti belki silindi demek doğru olmayabilir bilemiyorum ,yoklar.Geri dönüşüm kutusunda da değiller.Konu hakkında bilgisi olan varsa yorumlarda belirtsin lütfen.
 

kolobay

Yeni Ucube
8 Haz 2018
39
62
0
Awards
0
Cvp: İndirilenler Klasörü İçindekilerin Silinmesi

silinmemistir bence virus girmis olabilir gizli dosyalari goster de , korunan isletim sistemi dosyalarini gosterme mi ne yaziyor onun tikini de kaldir belki duzelebilir
 

Xenonn

Yeni Ucube
8 Haz 2018
83
1
0
Awards
0
21
Cvp: İndirilenler Klasörü İçindekilerin Silinmesi

olmadı ben de kurtarma programlarını deniyorum şimdi ama onlardan baya anlaşılmaz.pcyi 1 hafta geri alacağım belki düzelir ozman
 

black tiger

Yeni Ucube
17 Haz 2018
61
56
0
Awards
0
Cvp: İndirilenler Klasörü İçindekilerin Silinmesi

Pc'nin kullanıcı adı olan klasöre bak,masaüstünde yoksa c://program files/kullanıcılar klasöründen ulaşabilirsin.O klasör içerisinde ''downloads'' klasörü vardır,indirilenler klasörü içerisindekiler orada bulunabilir,bir kez başıma gelmişti böyle bir durum ama nasıl düzelttiğimi de tam hatırlamıyorum.Umarım çözülür.
 

YASAL UYARI

  • Forum kurallarının "1.4." maddesinde de yazdığı gibi "Forumda Yazılan Mesajlardan Tamamen Yazan Forum Üyesi Sorumludur, forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez." buna istinaden; 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nin 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz, yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ucubeler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, "ihbar@ucubeler.net" e-posta adresinden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek şikayetler hakkında gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahibi şahıslara bilgi verilecektir.

Hızlı İşlemler

Kullanıcı Menüsü