Gerçek Hayatta Jarvis !

Winchester

Yeni Ucube
9 Haz 2018
91
15
0
Awards
0
18
Merhaba dostlar uzun zamandır jarvis'e benzer konuşan bir program yapmak istemiştim ve gerçekleştirdim.

Komutlar:

Search = Google'da arama işlemini gerçekleştirecek form'u açar.
Game two = İkinci oyunu açar.
Game one = Birinci oyunu açar.
Translate = Çeviri işlemini yapar.
How are you = Nasılsın diye sorgulama yapar.
After = Adobe After Effects'i açar.
Go = Google'i açar.
Exchange rates = Döviz kurlarını açar.
Creator = Kurucunun sosyal medya hesaplarını açar.
Photoshop = Adobe Photoshop programını açar.
Exit = Çıkışı sağlar.

Brother = Can kardeşimin hesabını açıyor .d

https://www.youtube.com/watch?v=tnzR1v-1Ais&feature=youtu.be

@"Lepsites" den haber verileri çekip vikipedia'dan da veri çekmeyi düşünüyorum anlık hava durumuda ekleyince nerdeyse jarvisle aynı zekaya sahip olucak arattığım kişiyi direk viki datasından bulup sunucak.

• Beğen
Tepkiler: ch3cksum

ch3cksum

Yeni Ucube
24 Tem 2020
7
3
0
Awards
0
20
public_html
Gerçekten güzel bir düşüncede bulunmuşsun, eline sağlık.
Aynı tarzda bir yazılım üretmek veya bu tarz yazılımları büyütmek isteyen kişiler için bir tavsiyem olacak.
Speech Recognition konularını araştırarak bu tarzda bir yazılım üretebilirsiniz, kesinlikle zor değil, fakat çok kolayda değil, iki üç yanlış ile bu tarzda bir yazılım üretebilirsiniz fakat ürettiğiniz Speech ( Speech kütüphanesini ) yazılımı kesinlikle yapay zeka türüne girmez. Eğer ki aldığınız Speech verilerini bir yere depolayarak o verilerin anlamlarını bilgisayara tanımlayarak tekrar o verileri farklı şekillerde kullanmasını sağlayabilirsiniz, buda ortaya çok güzel bir yazılım çıkartacaktır.

YASAL UYARI

• Forum kurallarının "1.4." maddesinde de yazdığı gibi "Forumda Yazılan Mesajlardan Tamamen Yazan Forum Üyesi Sorumludur, forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez." buna istinaden; 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nin 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz, yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ucubeler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, "ihbar@ucubeler.net" e-posta adresinden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek şikayetler hakkında gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahibi şahıslara bilgi verilecektir.

Hızlı İşlemler

Kullanıcı Menüsü