Duyuru Forumdaşlık Görevleri -

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nameless

Admin
Yönetici
Admin
7 Haz 2018
600
1,609
0
Awards
0
ucubeler.net
"Ucubeler" Halkının Vatandaşlık Görevleri
-
1. Kurallara aykırı, hatalı, sıkıntılı, sorunlu, yanlış, eksik vb. olan, yönetime bildirmek istediğiniz konu veya yorumları ; o konu veya yorumun hemen sol alt tarafındaki RAPOR kısmına tıklayıp sorununuzu yazıp bize göndermelisiniz.
--
2. Forumda o an için aktif yönetici olmayabilir. Ucubeler Halkı olarak birbirinizle yardım içinde olmalısınız. Hata yapana çözüm, yardım isteyene destek, suç işleyene de köstek olmak görevinizdir.
--
3. Kategorileri iyice analiz edip paylaşmak istediğiniz konuyu doğru yere açmalısınız. Yerinde olmadığını düşündüğünüz konuları da RAPOR diyerek bize ulaştırmalısınız.
--

4. Eski forumlarda olduğu gibi burada da birbirinize yarar sağlamak veya ucube arkadaşlarınızdan yarar görmek en önemli olayımızdır.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

YASAL UYARI

  • Forum kurallarının "1.4." maddesinde de yazdığı gibi "Forumda Yazılan Mesajlardan Tamamen Yazan Forum Üyesi Sorumludur, forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez." buna istinaden; 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nin 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz, yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ucubeler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, "ihbar@ucubeler.net" e-posta adresinden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek şikayetler hakkında gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahibi şahıslara bilgi verilecektir.

Hızlı İşlemler

Kullanıcı Menüsü