Forum hikayem

• Konbuyu başlatan admin
  • Başlangıç tarihi
A

admin

Ziyaretçi
[font=Roboto, sans-serif]Yıl 2015 deepwebtr.net forumuyla karşılaştım tabii o zamanlar steam bedava oyun alma derdinde olan 15 yaşındaki velet  :p [/font]

Yıllar geçiyor forumda takılıyorum +18 görseller +18 videolar derken ifşa kategorisini unutmak ihanettir diyip ifşa kategorisine geçiş yapıyoruz gayet güzel kaliteli ifşalar var ki (bu fenerbahçeli hanım ablamızı unutmamak elde değil  :patlıcan: :devil: )

Ve Lucid rüya sayesinde tanıştım @"Bayx-X" tabii numara vermem ayağına yatıyor reisimiz  :))

Forumun son zamanları sunucu hatası alıyoruz 1 gün hiç erişim olmadığını hatırlayabiliyorum forum kapandı boşluğa düştüm facebookda takılırken denk geldim Deepwebtr.net facebook sayfasında ki kapanış açıklamasında bir yorum gördüm bu Bayx ti :)

Mesaj attı ve yeni oluşum olacağını @"Fayecy" ile kurulacak olan Darktr.net ten bahsetti hemen bir Whatsapp grubu kurup Deepwebtr.net 'te tanıştığımız herkesi ki benim tek numarasını aldığım kişi @"Neaxy" oldu (sanırım mikrafon içindi)

Darktr açılmıştı ilk 4.sırada yerimi almıştım gayet güzel ilerlerken maalesef kişisel verilerin açığa çıkması nedeni ile Darktr.net inde kapanması gerekti, ve ben @"Bayx-X" , @"Nameless" , @"#Nasos" , @"Neaxy" hepimizin ortak çalışması ile burayı Ucubeler.net 'i kurduk ve uzun süre burada birlikte olmak dileğiyle Hoşça Kalın  :love: :fire: :cool: :))

Feristah

Daha da karanlık günlere
Yönetici
Moderatör
V.I.P.
8 Haz 2018
94
16
0
Awards
0
Cvp: Forum hikayem

Hazır konu açılmışken bende  anlatayım nerden geldim  nasıl geldim. yil 2016 sonları doping edebiyat aramaya çıkmıştım tabi sınav yaklaşınca tutuşmaya başladım şans eseri deepweptrye denk geldim girdim kayidoldum  işin ilginç yani nick olarak kendi numaramı yapmıştım gorenler illa hatırlayacaktır :) bununda nedenini anlatayim şey zannettim hani normal kullanıcı adı farklı  içerideki ismim farklı olacak diye düşünmüştüm  o yüzden de kullanıcı adını unuttmim  diye kendi numaramı yaptım  ve sırf bu yüzden baya rep verdiler "cesaretinden dolayı seni tebrik ederiz diye "  sonrada darktr e açıldı orada da nickim feristah tı  ve suan buradayım sizlerle beraber mutluyuz umutluyuz esenle kalın 

Dipnot: feristah adı size komik gelebilir sizlere hak veriyorum ama kelime anlamini arastirmanizi tavsiye ederim iyi forumlar

Gasep

Yeni Ucube
8 Haz 2018
99
48
0
Awards
0
20

YIL 2014 BİR KASIM AKŞAMI...

Deepwebtr forumunun facebook sayfası vardı hatta o sayfa kapanırsa diye yan bir sayfa açmışlardı evet hatırlayan vardır o yan sayfa mahluklardı, neyse forumun sayfasında kafa kesme görüntüleri paylaşılıyordu sürekli hatta " devamı forumumuzda " demeleri sayesinde insanın içinde bir merak duygusu bırakıyorlardı haliyle :)

Girdik, üye olduk foruma ama sessiz sedasız takılıyoruz +18 videoları izleyerek (ayaklarından asılmış bir şekilde ortadan ikiye testere yardımı ile ayrılmış olan kartel videosunu unutmadım tabi ki ) ama benim o forumda unutamadığım bir anı vardı aklıma geldikçe bir tuhaf oluyorum,
Birileri sürekli yandex diskte paylaşılan ifşaları şikayet edip sildiriyorlardı :D hangi ifşaya girmeye çalışsak silinmiş bir halde karşımıza çıkıyordu hatta yine o günlerden kalma bir ifşa arşivim vardı ama işte silindikleri için sadece link olarak duruyorlar kenarda...

A

admin

Ziyaretçi

Feristah' Alıntı:
Hazır konu açılmışken bende  anlatayım nerden geldim  nasıl geldim. yil 2016 sonları doping edebiyat aramaya çıkmıştım tabi sınav yaklaşınca tutuşmaya başladım şans eseri deepweptrye denk geldim girdim kayidoldum  işin ilginç yani nick olarak kendi numaramı yapmıştım gorenler illa hatırlayacaktır :) bununda nedenini anlatayim şey zannettim hani normal kullanıcı adı farklı  içerideki ismim farklı olacak diye düşünmüştüm  o yüzden de kullanıcı adını unuttmim  diye kendi numaramı yaptım  ve sırf bu yüzden baya rep verdiler "cesaretinden dolayı seni tebrik ederiz diye "  sonrada darktr e açıldı orada da nickim feristah tı  ve suan buradayım sizlerle beraber mutluyuz umutluyuz esenle kalın 

Dipnot: feristah adı size komik gelebilir sizlere hak veriyorum ama kelime anlamini arastirmanizi tavsiye ederim iyi forumlar
Seni unatan ölsün Feriştah BABA! xzcvkmsadfsa

Gasep' Alıntı:
YIL 2014 BİR KASIM AKŞAMI...

Deepwebtr forumunun facebook sayfası vardı hatta o sayfa kapanırsa diye yan bir sayfa açmışlardı evet hatırlayan vardır o yan sayfa mahluklardı, neyse forumun sayfasında kafa kesme görüntüleri paylaşılıyordu sürekli hatta " devamı forumumuzda " demeleri sayesinde  insanın içinde bir merak duygusu bırakıyorlardı haliyle :)

Girdik, üye olduk foruma ama sessiz sedasız takılıyoruz +18 videoları izleyerek (ayaklarından asılmış bir şekilde ortadan ikiye testere yardımı ile ayrılmış olan kartel videosunu unutmadım tabi ki ) ama benim o forumda unutamadığım bir anı vardı aklıma geldikçe bir tuhaf oluyorum,
Birileri sürekli yandex diskte paylaşılan ifşaları şikayet edip sildiriyorlardı :D hangi ifşaya girmeye çalışsak silinmiş bir halde karşımıza çıkıyordu hatta yine o günlerden kalma bir ifşa arşivim vardı ama işte silindikleri için sadece link olarak duruyorlar kenarda...
Seni ifşacı seni :D:D

YASAL UYARI

• Forum kurallarının "1.4." maddesinde de yazdığı gibi "Forumda Yazılan Mesajlardan Tamamen Yazan Forum Üyesi Sorumludur, forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez." buna istinaden; 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nin 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz, yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ucubeler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, "[email protected]" e-posta adresinden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek şikayetler hakkında gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahibi şahıslara bilgi verilecektir.

Hızlı İşlemler

Kullanıcı Menüsü