Flash Bellekte Görünmeyen dosyaları Kurtarma

ET TA MERE

Comunistanbul
Asimile
13 Haz 2018
115
15
0
26
Harikalar diyarı
www.benavsilent.hol.es
Evet arkadaşlar, herkesin başına mutlaka gelmiştir bu sinir bozucu olay. Özellikle üniversite yada lisede sunum yapanlar ordan burdan flash belleklerini bilgisayarlara takarlar. Sonra bir bakıyorsunuz hooop hiçbir şey yok. Aslında var ama görünmüyor. Klasör seçeneklerinden gizlenmiş dosyaları göster dersiniz yine olmaz. İşte bu sorunun en kısa net çözümünü şu şekilde anlatayım...
Kod:
Başlat/çalışır'dan "cmd"ye gir   (win+R)
Sürücü harfini gir ve ":" koyup enter'a bas  (Örneğin G:)
attrib /S /D -h -r -s    yazıp Enter'a basın.
Çözümü bu kadar basit. Kısa bir video ile göstermek isterdim ama şuan çevremde sorunlu bir bilgisayarla karşılaşamadığım için sadece yazı ile anlattım.

djxeon

Yeni Ucube
Asimile
17 Haz 2018
115
2
0
23
mardin
Cvp: Flash Bellekte Görünmeyen dosyaları Kurtarma

direk klasör seceneklerinden gizli dosyaları gösterebilirsin dostum ama bilmeyenlenler için iyi

pembepanter06

Yeni Ucube
14 Ağu 2018
59
0
0
17
ankara
Cvp: Flash Bellekte Görünmeyen dosyaları Kurtarma

benim başıma geçen hafta geldi bellek full dolu ama bişey yoktu allahtan önemli bişey yoktu belleği biçimlendir dedim her bok silindi gitti neyse çok saol baya yararlı bir bilgi

Yasal Uyarı

• 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nin 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz, yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ucubeler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, ''İletişim'' linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek şikayetler hakkında gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahibi şahıslara bilgi verilecektir.

Hızlı Navigasyon

Kullanıcı Menüsü