flac müzik albüm kapağı ekleme

ucube2

Yeni Ucube
27 Mar 2019
5
0
0
şimdi ben flac indirdim kapak ile ama temp diye bir klasörün içindeymiş onu silince gitti tabi ama mp3tag programında hala var gözüküyor 1000 küsür muzik var hepsini save to file diyip dışa aktarsam bile olmayacak çünkü bir iki müzikte denedim adını falan mı değiştirmek gerek anlamadım hayır mp3 te ne güzel içine gömülüyor ama bu format neden böyle anlamadım

altay

Yeni Ucube
Asimile
13 Ocak 2019
554
554
0
bro mp3tag ile flac müziklere kapak ekleyip silebilirsin sıkıntı yok. flac müziklerde klasör içerisinde kapak fotoğrafı yok ve flac şarkı içinde gömülü ise mp3tag programı ile bu kapak foğrafı albüm klasör içine çıkartabilirsin. yolu ilgili şarkı veya şarkıları mp3tag ile tarat ve program içerisinde sağ üstte bulunan tüm şarkıyı veya tek şarkıyı mavileştir, sol alta kapak fotosu görünür. (kapak gömülü ise) sol altta kapak üzerine gelip mause ile sağ tuş yapıp kapağı kaydet dediğinde klasör içerisine kapak fotosunu kayıt eder. mp3tag programı ile mp3 veya flac şarkılarda aynı işlemi yapabilirsin.

Not : hiç kapak fotosu yok ise fotoyu temin edip yukarıdaki yolu takip kapağı kayıt et değilde kapağı ekle diyerek ilgili şarkı veye şarkılara kapak fotoğrafını gömersin.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: bugrahanakca

ucube2

Yeni Ucube
27 Mar 2019
5
0
0
bro mp3tag ile flac müziklere kapak ekleyip silebilirsin sıkıntı yok. flac müziklerde klasör içerisinde kapak fotoğrafı yok ve flac şarkı içinde gömülü ise mp3tag programı ile bu kapak foğrafı albüm klasör içine çıkartabilirsin. yolu ilgili şarkı veya şarkıları mp3tag ile tarat ve program içerisinde sağ üstte bulunan tüm şarkıyı veya tek şarkıyı mavileştir, sol alta kapak fotosu görünür. (kapak gömülü ise) sol altta kapak üzerine gelip mause ile sağ tuş yapıp kapağı kaydet dediğinde klasör içerisine kapak fotosunu kayıt eder. mp3tag programı ile mp3 veya flac şarkılarda aynı işlemi yapabilirsin.

Not : hiç kapak fotosu yok ise fotoyu temin edip yukarıdaki yolu takip kapağı kayıt et değilde kapağı ekle diyerek ilgili şarkı veye şarkılara kapak fotoğrafını gömersin.

hocam tek tek uğşarılmıyor ki ve evet gömülü gözüküyor sol altta

bugrahanakca

Moderatör
Yönetici
Moderatör
V.I.P.
7 Haz 2018
319
650
0
İzmir
Dostum altay ın anlattığı gibi yapmanı tavsiye ederim ben de albüm kapağını export edip klasöre at

bugrahanakca

Moderatör
Yönetici
Moderatör
V.I.P.
7 Haz 2018
319
650
0
İzmir
Yani ne anlatmaya çalıştığını pek anlamadım daha açıklayıcı olabilirsen yardımcı olabilirim

kenanacar22

Yeni Ucube
Asimile
30 Ağu 2018
53
11
0
24
afyon
Flac müziklere aimp ile kapak ekleyebilirsin aimpe atacaksın flacı listede sağ tıklayıp dosya bilgisi diyeceksin ve kapak fotografı ekle diyeceksin

ucube2

Yeni Ucube
27 Mar 2019
5
0
0
Yani ne anlatmaya çalıştığını pek anlamadım daha açıklayıcı olabilirsen yardımcı olabilirim
Hocam mp3 tag programında flac müziğin kapak resmi gayet gözüküyor ve ben bunun uzantısını değiştirince, mp3 yapınca tüm özellikler mp3 tag da gözükmüyor ama kapak geliyor. Tabi bu dönüştürme işlemini yeniden adlandırarak yapıyorum ki kalite kaybı olmasın format factory ile yapınca 320kbps oluyor çünkü. Sizin dediğiniz gibi kapağı kaydet dedim ama oynatıcıda çıkmadı.

Yasal Uyarı

• 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nin 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz, yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ucubeler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, ''İletişim'' linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek şikayetler hakkında gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahibi şahıslara bilgi verilecektir.

Hızlı Navigasyon

Kullanıcı Menüsü