FIFA mı PES mi?

FIFA mı PES mi???

  • FIFA

    Kullanılan: 6 75.0%
  • PES

    Kullanılan: 2 25.0%

  • Kullanılan toplam oy
    8

Nameless

Admin
Yönetici
Admin
7 Haz 2018
558
1,744
0
Awards
0
ucubeler.net
Evet arkadaşlar, dünya ikiye bölünmüş durumda. FIFA'cılar ve PES'çiler olmak üzere.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Misal ben, çok fena FIFA'cıyımdır. İyi de oynadığım söylenir. PES'e göre daha gerçekçi, daha lisanslı :), daha heyecanlı ve daha profesyonel geliyor. 
- - - - - - - - - - - - - - - - -​
İlgilenen kişileri ankete ve yorumlara bekliyorum. İyi forumlar...
 

#Nasos

sudo rm -rf /*
Yönetici
Co-Admin
6 Haz 2018
214
1,391
106
Awards
0
19
İstanbul
Eskiden PES derdim(haftada 2 saat arkadaşlarla PS kafeye gidince oynardım. Ceza sahasına girilmeden çok kolay gol atılıyordu o yüzden seviyodum :D ). Son zamanlarda FIFA 19'a sardım. Bağılısı yapıyor insanı valla PES'in yüzüne bakmıyorum artık :D
 

YASAL UYARI

  • Forum kurallarının "1.4." maddesinde de yazdığı gibi "Forumda Yazılan Mesajlardan Tamamen Yazan Forum Üyesi Sorumludur, forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez." buna istinaden; 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nin 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz, yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ucubeler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, "ihbar@ucubeler.net" e-posta adresinden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek şikayetler hakkında gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahibi şahıslara bilgi verilecektir.

Hızlı İşlemler

Kullanıcı Menüsü