EGM Datası (Sorgu.exe) Link

djxeon

Yeni Ucube
Asimile
17 Haz 2018
115
2
0
23
mardin
Dostlar merhaba egm nin  2016 daki veri tabanı : http://qkjscem7kksghlux.onion/ ( torrent gerekli )

Genel Adı ile : sorgu.exe

• Beğen
Tepkiler: Vodafone
A

aktifhack

Ziyaretçi
Cvp: EGM Datası link

Torrent değil tor browser

djxeon

Yeni Ucube
Asimile
17 Haz 2018
115
2
0
23
mardin

kardes tor üzerinden giriyorsun siteye dosya baglantısı linki yok torent olarak verilmiş siteye gir bak bi

Feristah

Daha da karanlık günlere
Yönetici
Moderatör
V.I.P.
8 Haz 2018
92
10
0

dostum bunu nasıl kullanabiliriz

djxeon

Yeni Ucube
Asimile
17 Haz 2018
115
2
0
23
mardin

ET TA MERE' Alıntı:
bu ne veritabanı bilgi verebilir misin. bir ara 50 milyon nüfus düşmüştü internete. bu o mu yoksa değil mi. çünkü o 2016 değildi daha eskiydi.
yok dostum bu o degilde açıklamada sadece egmin datası oldugu yazıyor bendeki  dosya boyutuna baktım yüksek ihtimal sorgu.exe datasıdır

djxeon

Yeni Ucube
Asimile
17 Haz 2018
115
2
0
23
mardin
Cvp: EGM Datası (Sorgu.exe) Link

bugrahanakca' Alıntı:
Kardesim torrent dosyasını da konuya ekler misin
dostum zaten verdigim  link torent dosyasını veriyor sadece tora yapıştırıp enterlıcan

Yasal Uyarı

• 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nin 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz, yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ucubeler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, ''İletişim'' linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek şikayetler hakkında gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahibi şahıslara bilgi verilecektir.

Hızlı Navigasyon

Kullanıcı Menüsü