Dünyaya Ait Olmayan Kara Şövalye Uydusu !

Bayx-X

MemorieS
Yönetici
Admin
6 Haz 2018
75
27
5
Awards
0
KIC 8462852
ucubeler.net
 

1899 yılında yollanan sinyalleri ilk olarak algılayan kişi Nikola Tesla'dır. Nikola Tesla bundan bahsettigi dönemlerde bizim uzayla ilgili hiçbir çalışmalarımız yoktu. Tesla bundan bahsettiği zaman insanlar ona inanmamıştır.1920'de amatör telsizciler de sinyali yakaladıklarını öne sürdüler.1928'de Oslo'lu bilim adamları uzaya kısa dalga sinyalleri göndermişlerdir. Sinyale cevap gelse de çözülememiştir. 1954 yılında ABD Hava Kuvvetleri dünyanın etrafında dönen 2 adet uydudan bahsetmiştir. Fakat 2. uydunun ne olduğu halâ bilinmemektedir. Bu haber o dönem de büyük sansasyon yaratmıştır.Daha sonraki yıllarda bazı astronotlar bu uyduyu gördüğünü belirmiştir.Fakat yine NASA tarafından astronotların halisünasyon gördükleri iddia edilmiştir.1973 yılında bir bilim adamı uydunun sinyallerinin bir gezegenden geldiğini saptamıştır. Fakat olay daha sonra yalanlanmıştır. Dünya üzerinde çok hızlı bir biçimde sürekli turlar atmaktadır. Bu yüzden yeri tam olarak tespit edilemeyip etkili bir gözlem yapılamadığı iddia edilmiştir.


Ayrıca bu uydu ''Kesinlikle'' Dünya'ya ait DEĞİLDİR !

[font=Georgia,serif]Teoriler[/font]

- Bazı kesimler; yüzbinlerce yıl önce eski insanların tıpkı günümüzdeki teknolojiyi geliştirdiklerini, ancak yaşanılan geniş çaplı felaketler veyahut yaşanılan savaşlar nedeniyle bütün teknolojinin kaybolduğunu düşünerek bu cismin geçmiş uygarlıklardan kaldığını düşünür.

- Bazı uzmanlar ise bu cismin Dünyayı araştırmak tanımak için dünya dışı varlıklar tarafından gönderildiğini savunur.

-Bir diger teoride daha önce uzaya uydu tamiri için çıkan bir ekibin orada termal bir battaniye kaybetmesidir.


 
 

Venia

Tanınmış Ucube
16 Tem 2018
419
926
50
Awards
0
23
Eskişehir
Cvp: Dünyaya Ait Olmayan Kara Şövalye Uydusu !

Güzel paylaşım eline sağlık
 

Venia

Tanınmış Ucube
16 Tem 2018
419
926
50
Awards
0
23
Eskişehir
Cvp: Dünyaya Ait Olmayan Kara Şövalye Uydusu !

ET TA MERE' Alıntı:
Güzel konu ++
*olsa olsa battaniye olur abi bu ya :D
o değilde @"Venia" o nasıl bir rütbedir. beni güldürdün. "taşşaklı mod" :D
:D :D
 

Winchester

Yeni Ucube
9 Haz 2018
90
15
0
Awards
0
19
Cvp: Dünyaya Ait Olmayan Kara Şövalye Uydusu !

Ayhan Tarakçı abimiz konuya çok güzel değinmiş izleyebilirsiniz
 

YASAL UYARI

  • Forum kurallarının "1.4." maddesinde de yazdığı gibi "Forumda Yazılan Mesajlardan Tamamen Yazan Forum Üyesi Sorumludur, forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez." buna istinaden; 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nin 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz, yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ucubeler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, "ihbar@ucubeler.net" e-posta adresinden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek şikayetler hakkında gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahibi şahıslara bilgi verilecektir.

Hızlı İşlemler

Kullanıcı Menüsü