Çok Eski Bir Kullanicidan Mesaj

Winchester

ResPecT
Emektar
9 Haz 2018
105
25
0
Awards
0
19
Selam gençler zamanında deepwebtr.net'den dim. Çok uzun zaman geçti bugün eskiler geldi aklıma ve ufak bir baktımda halen duruyor çok özlemişim ortamı whatsapp grubumuz vardı sanırım artık yok.

Eskiden fake kız ses arşivini ilk yayınlamıştım darktrnet di sanırım ozamanda gym rolüm vardı o zamanda bu yana çok zaman geçti, yönetim ekibinden veya yazılımcılardan tanıyan olur yardımımı isterseniz kendimi çok geliştirdim github.com/xwbash ulaşabilirsiniz sevgiler saygılar ;) <3

c#/c++/c/html+css/sql/python/php vs.

Winchester

ResPecT
Emektar
9 Haz 2018
105
25
0
Awards
0
19
Gözlerim yaşardı bir an eskiye gittim :) arşivin hala bende :)
Ahh.. ahh.. eski zamanlar geçenlerde archive den baktım deepwebtr.net'e cidden okadar özlemişim gibi gri arka planı linux mouse cursorunu, ortamı, insanları. Herkes çok iyiydi tekrardan herkesi bir arada görmek içimi ısıttı..

• Beğen
Tepkiler: sehzadeotto

YASAL UYARI

• Forum kurallarının "1.4." maddesinde de yazdığı gibi "Forumda Yazılan Mesajlardan Tamamen Yazan Forum Üyesi Sorumludur, forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez." buna istinaden; 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nin 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz, yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ucubeler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, "ihbar@ucubeler.net" e-posta adresinden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek şikayetler hakkında gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahibi şahıslara bilgi verilecektir.

Hızlı İşlemler

Kullanıcı Menüsü