Çözüm 3D Ayt Soru Bankası

oksitlenmis

Yeni Ucube
20 Ağu 2018
37
6
0
19
Beyler öncelikle linkler bana ait değil. Ben Çözüm yayınlarını bizzat kullanmıyorum o sebeple indirmedim. Görsel de ekleyemiyorum hâliyle. Linkleri bir siteden alıyorum. Adam yüklüyor, ben de gözüme kestirdiğimi buraya atıyorum. Ayrıca bu pdflerin izinlerini kapatmış. Yani yazdıramıyorsunuz pdfleri. Önün için bir site buldum, onu da paylaşacağım birazdan.

İndirmek için:
Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.

Moderatör tarafında düzenlendi:

GASOLİNA

Yeni Ucube
10 Ocak 2019
6
0
0
Beyler öncelikle linkler bana ait değil. Ben Çözüm yayınlarını bizzat kullanmıyorum o sebeple indirmedim. Görsel de ekleyemiyorum hâliyle. Linkleri bir siteden alıyorum. Adam yüklüyor, ben de gözüme kestirdiğimi buraya atıyorum. Ayrıca bu pdflerin izinlerini kapatmış. Yani yazdıramıyorsunuz pdfleri. Önün için bir site buldum, onu da paylaşacağım birazdan.

İndirmek için:
[Gizli içerik]
Sağol dostum

Yasal Uyarı

• 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nin 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz, yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ucubeler.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, ''İletişim'' linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek şikayetler hakkında gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından şikayet sahibi şahıslara bilgi verilecektir.

Hızlı Navigasyon

Kullanıcı Menüsü